Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Buty Robocze Oddychające

Buty robocze oddychające. Idealne na lato

Aby móc efektywnie i w bezpieczny sposób wykonywać swoje obowiązki zawodowe niezbędne jest odpowiednie obuwie. Tutaj nie ma mowy o wątpliwej jakości zamiennikach, które w najmniejszym stopniu nie chronią stopy przed zagrożeniami. W naszym sklepie idziemy zupełnie inną drogą. Sami jesteśmy fachowcami i na własnej skórze przekonaliśmy się, jak trudno na polskim rynku znaleźć asortyment dla naprawdę wymagających. Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym znajdziesz najwyższej jakości odzież, czy obuwie. Buty robocze oddychające są tego najlepszym przykładem. Na jakie propozycje możesz liczyć z naszej strony? Już opowiadamy.

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i uznanymi markami. To Twoja gwarancja udanych zakupów, a w konsekwencji bezpieczna i wygodna praca. W tym przypadku chodzi o specjalistyczne obuwie, które zapewnia odpowiednią wentylację. Dzięki temu sprawdza się doskonale w gorące dni – i to zarówno jeśli pracujesz wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu. Dlaczego to tak ważne? Ponieważ wentylacja stopy to podstawa, jeśli chcesz zachować odpowiednią higienę. Spędzając w pracy kilka, a czasem nawet kilkanaście godzin po prostu trzeba pomyśleć o tym aspekcie. Ale to jeszcze nie wszystko, na co możesz liczyć w naszej ofercie!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Buty robocze oddychające dla szczególnie wymagających

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie najważniejsze marki na rynku, tego możesz być pewien. Wiemy jednak, że chcesz konkrety. W takim razie już je podajemy. Interesują Cię buty robocze oddychające, które poza odpowiednią wentylacją po prostu gwarantują ochronę stopy? O to nie musisz się martwić. W naszej ofercie bez problemu znajdziesz modele, które są wytrzymałe na uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia do 15 kN. Do tego zadbaliśmy o propozycje, które posiadają wyściółkę z przewiewnej tkaniny zapobiegającą otarciom. To jakość i komfort, które odczujesz od razu po założeniu obuwia.

Postaw na bezpieczną pracę z butami roboczymi oddychającymi

W naszej ofercie nie znajdziesz przypadkowych propozycji. Wręcz przeciwnie. Możesz liczyć na modele, które spełniają najwyższe standardy jakości potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III. To absolutna gwarancja nie tylko wygody pracy, ale także odpowiedniej ochrony, która dla doświadczonego fachowca powinna być sprawą priorytetową. Na tym polu absolutnie nie mamy sobie równych.

Butom roboczym oddychającym możesz zaufać

Szukasz takiego obuwia, które zapewni Ci komfort poruszania się, ale także ochronę przed olejami, smarami, benzyną, czy rozpuszczalnikami? A co powiesz, aby ten sam model buta posiadał atest antyelektrostatyczny oraz bardzo dobre właściwości przeciwpoślizgowe, a do tego wyróżniał się wysokim współczynnikiem przepuszczalności pary wodnej, 15-krotnie wyższym od wymagań normy? Bo na takie propozycje możesz liczyć w naszym sklepie!