Nowe Produkty

New products

Koszulki i Koszule Trudnopalne

Koszulki i Koszule Trudnopalne

Koszulki i koszule trudnopalne dla wymagających

Nie jest tajemnicą, że w trakcie wykonywania niebezpiecznych prac trzeba być odpowiednio zabezpieczonym i wyposażonym. Wymagają tego przecież przepisy prawa, ale także zdrowy rozsądek. Pamiętaj jednak, że tylko odzież ochronna najwyższej jakości stanowi właściwe zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami, które mogą panować w miejscu pracy. Doskonałym przykładem są koszulki i koszule trudnopalne dostępne w naszej ofercie. To propozycje od najlepszych marek na rynku BHP. Możesz więc być pewien, że nad każdym modelem czuwali najlepsi projektanci, którzy o bezpieczeństwie i ochronie przed szeregiem zagrożeń związanych z danym miejscem pracy wiedzą absolutnie wszystko.

Na jakie propozycje możesz liczyć w naszej ofercie? Wszystkie koszulki i koszule robocze wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi. To wysokiej jakości odzież wykonana z doskonałych materiałów, spełniająca restrykcyjne normy. Zapewnia właściwą ochronę przed wysoką temperaturą, płomieniem i łukiem elektrycznym. Do tego poszczególne propozycje wykazują się właściwościami antystatycznymi, oferując pracownikom bezpieczeństwo oraz wygodę w pracy. No właśnie – wygoda. To cecha, o której nie można zapominać. Odzież poza swoimi właściwościami ochronnymi przede wszystkim nie powinna przeszkadzać, utrudniając pracę. I o to również zadbaliśmy, dodając kolejne propozycje do naszej oferty.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź koszulki i koszule trudnopalne od najlepszych

Zależy Ci na najlepszej ochronie? W takim razie doskonale trafiłeś, ponieważ w ofercie Basic Safety Store znajdziesz propozycje, które docenili fachowcy z całego kraju. To doskonała ochrona przed ciepłem promieniującym, konwekcyjnym i kontaktowym. Do tego wszystkie modele z naszej oferty wyróżnia bardzo dobra oddychalność i odprowadzanie wilgoci – to znacząco podwyższa komfort użytkowania. Nie zapomnieliśmy również o praktycznych dodatkach, jak choćby wygodnych kieszeniach. Możesz więc być pewien, że u nas zaopatrzysz się w najlepszą odzież do pracy w trudnych warunkach.

Z koszulkami i koszulami trudnopalnymi zapewniasz sobie ochronę

Co powiesz na koszulę, która ma trudnopalny mankiet podwyższający bezpieczeństwo? Albo na koszulkę z trudnopalnej nici aramidowej dla większej trwałości i ochrony? Do tego, poza właściwościami trudnopalnymi, koszule posiadają szereg innych zalet. Dzięki temu stanowią doskonałą odzież dla każdego spawacza, czy osoby narażonej na kontakt z gorącymi, czy pryskającymi elementami. Nie czekaj i już teraz sprawdź naszą ofertę, bo naprawdę warto.

Dzięki koszulkom i koszulom trudnopalnym wyposażysz się do pracy

W ofercie Basic Safety Store zadbaliśmy o szeroki wybór propozycji, które sprawdzą się do pracy w każdych warunkach. Możesz liczyć na koszulki idealne do pracy w chłodne dni i idealne dla pracowników narażonych na działanie ciepła. Do tego wyróżnia je stylowy design wykończony prążkowanym kołnierzem i mankietami. Dzięki temu każdy fachowiec może prezentować się profesjonalnie, zapewniając sobie przy tym najwyższą wygodę pracy. Przekonaj się sam, że można pracować w bezpieczniejszych warunkach.