Nowe Produkty

New products

Koszule Trudnopalne

Koszule trudnopalne dla wymagających fachowców

Doświadczeni fachowcy są zdecydowanie bardziej wymagający. Doskonale to rozumiemy, ponieważ sami działamy w branży już od kilkunastu lat. W tym czasie przerobiliśmy całą gamę lepszych i gorszych produktów. Dziś współpracujemy praktycznie ze wszystkimi najpopularniejszymi producentami z branży BHP. Dzięki temu możesz liczyć na szeroki wybór doskonałych jakościowo propozycji, które nie zawodzą w najważniejszych momentach. Do takich bez wątpienia należą koszule trudnopalne. W ofercie Basic Safety Store znajdziesz propozycje przewiewne, które posiadają odpowiednie certyfikaty trudnopalności. Dzięki temu możesz być pewien, że nie zawiedziesz się ich jakością. U nas nie ma miejsca na półśrodki i propozycje wątpliwej klasy. Sprawdź sam.

Koszule trudnopalne, które u nas znajdziesz, to najwyższa jakość na rynku. Oprócz swoich właściwości ochronnych są również po prostu wygodne. Zadbaliśmy o modele, które posiadają krój niekrępujący ruchów. Możesz więc być pewien, że ich użytkowanie będzie przyjemne i nie wpłynie negatywnie na komfort pracy. A to wciąż nie wszystko. Do tego dochodzi niska kurczliwość w praniu wodnym, a także możliwość prania w wysokich temperaturach (do 60°C), co ułatwia zachowanie czystości i maksymalnej higieny. Nie może być jednak inaczej – jesteśmy zaufanym sklepem, na który stawiają fachowcy z całego kraju. Dołącz do tego zadowolonego grona.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Nie ryzykuj – postaw na sprawdzone koszule trudnopalne

Chcesz czuć się bezpiecznie w swojej pracy? Zależy Ci na najwyższej jakości wykonania koszul o właściwościach trudnopalnych? W takim razie świetnie trafiłeś. U nas możesz liczyć na modele, które łączą w sobie wszystkie najważniejsze cechy tego typu odzieży. Mówimy tutaj nie tylko o ochronie przed ogniem, ale także o wytrzymałości na tarcie i uszkodzenia mechaniczne. Chcesz dobrać najlepszą propozycję do swoich potrzeb? Nie ma problemy. Na naszej stronie wszystkie produkty są dokładnie opisane z wyszczególnieniem ich cech oraz parametrów.

Zabezpiecz się w pracy z koszulami trudnopalnymi 

U nas możesz liczyć na szeroki wybór propozycji, w tym na koszule trudnopalne wykonane z materiału wykonanego z 100% bawełny o zwiększonej odporności na palność. Zastosowany materiał sprawia, że koszula idealnie sprawdza się jako odzież ochronna dla spawaczy i wykonujących zawody pokrewne. To gwarancja odpowiedniego zabezpieczenia na ryzyko związane z wykonanymi obowiązkami oraz oczywiście wygoda poruszania się.

Zaufaj koszulom trudnopalnym z najlepszych materiałów 

Wszystkie propozycje, które znajdziesz w naszej ofercie, posiadają certyfikaty oraz spełniają normy, jakie musi posiadać odzież trudnopalna. Tutaj nie ma mowy o przypadkowości, półśrodkach, czy propozycjach na pół gwizdka. Dla nas nie ma żartów, jeśli chodzi o bezpieczeństwo w miejscu pracy. Możesz więc liczyć na najlepsze propozycje od znanych i cenionych marek. Do tego oferujemy najlepszy stosunek ceny do jakości na rynku. Sklep Basic Safety Store to miejsce, któremu zaufali już najlepsi specjaliści w branży. Dołącz do nich.