Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Buty Robocze Kompozytowe

Buty robocze kompozytowe od najlepszych na rynku

Pracujesz w wyjątkowo trudnych warunkach i musisz szczególnie zadbać o zabezpieczenia w razie wypadku? W takim razie doskonale trafiłeś, ponieważ w naszej ofercie znajdziesz wszystko, co niezbędne. Tym razem przedstawiamy Ci buty robocze kompozytowe. To nowoczesne propozycje, nad którymi czuwali zaufani i sprawdzeni producenci. Przejdźmy jednak do konkretów – co wyróżnia tego typu modele? Przede wszystkim podnosek wykonany z poliestru lub polimeru i wzmacniany m.in. włóknem szklanym. Termin „kompozytowy” oznacza w tym przypadku, że składa się z kilku materiałów. Dlaczego powinieneś zainteresować się tym rozwiązaniem? Już odpowiadamy.

Przede wszystkim buty robocze kompozytowe wyróżniają się jeszcze większym bezpieczeństwem. Użytkownik może pracować w komfortowych warunkach, ponieważ noski zastosowane w tego typu obuwiu mają jeszcze lepszą odporność związaną z przepływem prądu elektrycznego. Do tego wyróżniają się odpowiednią izolacją termiczną w zimnym środowisku. To szczególnie ważna informacja dla fachowców, którzy pracują zimą, w wyjątkowo niesprzyjających warunkach pogodowych, czy po prostu przy niskiej temperaturze. Dzięki temu rozwiązaniu nie grozi Ci ryzyko wychłodzenia stopy.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź nowoczesne buty robocze kompozytowe

Wiesz, że podnosek kompozytowy wykonany jest z materiałów  polimerowych, co bardzo często w połączeniu z włóknem szklanym daje dużo lepszą zdolność pochłaniania energii? Szczególnie w porównaniu z podnoskami stalowymi Dzięki temu tego typu rozwiązanie z perspektywy użytkownika jest dużo bezpieczniejsze i zdecydowanie bardziej komfortowe. A to niejedyna zaleta, jaką posiadają tego typu modele dostępne w naszej ofercie. Kolejną można uznać wygodę użytkowania – tak, o ten czynnik również zadbaliśmy. Możesz więc być pewien, że wybrany model zagwarantuje Ci wygodę poruszania się, nawet jeśli na nogach spędzasz wiele godzin.

Z butami roboczymi kompozytowymi zwiększasz swoje bezpieczeństwo

Modele, które u nas znajdziesz, są szczególnie chętnie wybierane przez fachowców, którzy narażeni są na zgniecenia stopy (np. w przypadku pracy z ciężkimi maszynami). Dlaczego? Ponieważ wyróżniają się lepszą absorpcją energii, tzn. podczas uderzenia odkształcają się i powracają do pierwotnego kształtu, co umożliwia dużo łatwiejsze wyjęcie stopy z buta.

Butom roboczym kompozytowym możesz zaufać

Stawiając na zakupy w sklepie Basic Safety Store, wybierasz najwyższą jakość oraz gwarancję bezpiecznych zakupów. Z naszej strony możesz liczyć na produkty od najlepszych producentów na rynku. Nie inaczej jest w tym przypadku. W naszej ofercie znajdziesz obuwie wykonane z doskonałych jakościowo materiałów, które zapewniają swobodną cyrkulację powietrza i zapobiegają nadmiernemu poceniu się stopy. Do tego, dzięki swojej trwałości na zniszczenia, sprawdzają się w przypadku intensywnego użytkowania i pracy w trudnych warunkach. Możesz więc być pewien, że zagwarantują Ci maksymalny komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Zwłaszcza że potwierdzają to odpowiednie certyfikaty oraz normy bezpieczeństwa. Sprawdź sam!