Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Zestawy Asekuracyjne

Zestawy Asekuracyjne

Zestawy asekuracyjne – gwarancja bezpieczeństwa

Nie da się ukryć, że praca na wysokościach wiąże się z dużo większym ryzykiem. Tutaj absolutną podstawą jest zastosowanie odpowiednich środków ochronnych. Z pomocą przychodzi sklep Basic Safety Store. U nas znajdziesz zestawy asekuracyjne od sprawdzonych producentów, które rzeczywiście gwarantują bezpieczeństwo. Ich jakość potwierdzają liczne certyfikaty bezpieczeństwa oraz zgodność z normami, które wyraźnie opisują, jakie środki bezpieczeństwa powinny być wykorzystywane przy pracach na wysokościach. Chcesz zadbać o zdrowie swoje oraz swoich pracowników? W takim razie zapoznaj się z naszą ofertę, aby zyskać maksymalny komfort pracy.

Zestawy asekuracyjne, które u nas znajdziesz, sprawdzą się przy najróżniejszych pracach na wysokościach. Do dotyczy choćby  monterów reklam, sprzątaczy pionowych powierzchni, ale także pracowników na budowach, czy serwisantów słupów energetycznych. Odpowiedni zestaw z liną asekuracyjną BHP, jest niezbędny, aby praca przebiegła szybko, sprawnie i bezpiecznie. Zastosowanie takich zestawów jest zresztą dużo szersze, niż się wydaje. Warto również zakupić taki zestaw, jeśli dokonuje się prac na dachu swojego domu, np. przy odśnieżaniu, czy montowaniu anteny. W ten sposób nie dojdzie do przykrego wypadku, który mógłby się skończyć tragicznie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wybierz zestawy asekuracyjne od najlepszych producentów BHP

Pamiętaj, że to pracodawca powinien zapewnić pracownikowi odpowiednie zestawy asekuracyjne, które umożliwią bezpieczne wykonywanie obowiązków zawodowych. Jednak tym, o co rzadko dbają pracodawcy, jest dostępność zestawów asekuracyjnych do pracy na wysokościach w różnych rozmiarach. To bardzo ważne, ponieważ w chwili, gdy zestaw rzeczywiście jest potrzebny, może się okazać, że jest za mały lub za duży. A to może okazać się tragiczne w skutkach. U nas masz szeroki wybór rozmiarów.

Z zestawami asekuracyjnymi zyskujesz maksimum bezpieczeństwa

Co wchodzi w skład takich zestawów? Propozycje od sprawdzonych i cenionych producentów zwykle składają się z takich elementów jak: szelki bezpieczeństwa, amortyzator bezpieczeństwa, lina asekuracyjna BHP, czy torba transportowa. Wszystko to składa się na wygodę użytkowania oraz maksimum bezpieczeństwa na wysokości. Przekonaj się sam, rzucając okiem na naszą ofertę – w Basic Safety Store dokonasz udanych zakupów.

Dzięki zestawom asekuracyjnym z naszej oferty unikniesz wypadków

Jednym z najistotniejszych elementów w zestawie asekuracyjnym jest bez wątpienia linka asekuracyjna do szelek z amortyzatorem bezpieczeństwa. Te elementy też muszą być oryginalną częścią profesjonalnego zestawu asekuracyjnego do pracy na wysokości. W naszym sklepie możesz liczyć na to, że nad wszystkim czuwali najlepsi konstruktorzy.  Za długa, za krótka, zbyt rozciągliwa, ale też za sztywna linka do szelek bezpieczeństwa może być bardzo niebezpieczna – warto wziąć to pod uwagę przy wyborze sprzętu asekuracyjnego. Na szczęście u nas nie masz takiego problemu. Zakupy w Basic Safety Store to absolutna gwarancja bezpieczeństwa, którą docenisz już od pierwszego użycia.