Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Buty Robocze Antypoślizgowe

Buty robocze antypoślizgowe od najlepszych

Praca zawodowa stawia przed nami naprawdę trudne wyzwania. Warto więc się odpowiednio zabezpieczyć, aby zagwarantować sobie nie tylko bezpieczeństwo, ale również odpowiedni komfort pracy. Tutaj nie ma żartów. Jak pokazują dane, do zatrważającej większości wypadków dochodzi właśnie w pracy i to najczęściej z powodu braku odpowiednich zabezpieczeń. W Basic Safety Store od początku naszej działalności stawiamy wyłącznie na najlepszych producentów na rynku. To właśnie dzięki takiemu podejściu zaufali nam fachowcy z całej Polski. Jesteśmy dumni, że mogliśmy ich zaopatrzyć w akcesoria, sprzęt, odzież, czy obuwie najwyższej klasy. Na co więc możesz liczyć z naszej strony?

Przede wszystkim na buty robocze antypoślizgowe, które wyróżniają się najlepszymi parametrami. Zresztą wybór masz naprawdę spory. Interesują Cię lekkie buty, które posiadają odpowiednią wkładkę antyprzebiciową? A może interesują Cię mocne półbuty, które sprawdzą się w trudniejszych warunkach? W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór propozycji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Do tego możesz liczyć na nasze pełne wsparcie i fachową pomoc na każdym etapie zakupów. Właśnie takie podejście mamy w Basic Safety Store. Na nas po prostu można polegać!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Buty robocze antypoślizgowe, które robią różnicę

Zdarzyło Ci się pracować w obuwiu niskiej klasy? Jeśli tak, to doskonale wiesz, że takie propozycje nie tylko nie zapewniają odpowiedniego komfortu (np. wentylacji, która wpływa na higienę stopy), ale przede wszystkim nie chronią. Owszem, czasem mają grubszą podeszwę, ale czy to wystarczy? Absolutnie nie. Na szczęście w naszym sklepie możesz liczyć na najlepsze buty robocze antypoślizgowe na rynku. To połączenie doskonałych materiałów, przemyślanego projektu oraz doświadczenia. Wszystko to tworzy mieszankę, która gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo nawet w najtrudniejszych warunkach.

Dlaczego warto zainteresować się butami roboczymi antypoślizgowymi?

Praca w trudnych warunkach wymaga od nas odpowiednich rozwiązań. Chodzi przecież o to, aby ochronić nas przed przykrym, a często bardzo groźnym wypadkiem. W naszej ofercie znajdziesz jednak modele, które posiadają podeszwy dostosowane do pracy w każdych warunkach. Przykład? Choćby podeszwa z poliuretanu i poliuretanu termoplastycznego PU/TPU z systemem Shockabsorber. Ta posiada wysokie parametry SRC, a więc odznacza się antyelektrostatycznością oraz odpornością na oleje i inne rozpuszczalniki.

Butom roboczym antypoślizgowym żadne warunki nie straszne

W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór najróżniejszych propozycji. Wszystko po to, abyś mógł wybrać obuwie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb oraz osobistych preferencji. Wszystkie posiadają wspólny mianownik: podeszwy o bardzo wysokim współczynniku przyczepności do podłoża. Komfortowe poruszanie się w miejscu pracy jest przecież absolutną podstawą. Nie ryzykuj więc i już teraz postaw na wygodę i bezpieczeństwo.