Nowe Produkty

New products

Kurtki Trudnopalne

Kurtki Trudnopalne

Kurtki trudnopalne, które nie zawodzą w trudnych warunkach

Jeśli chcesz być odpowiednio chroniony w miejscu pracy, to musisz postawić na odzież od najlepszych producentów na rynku. A na takich możesz liczyć w ofercie sklepu Basic Safety Store. Kurtki trudnopalne nie są tutaj wyjątkiem. U nas znajdziesz modele wykonane z najwyższej jakości tkanin i przeszyć, które zostały zaprojektowane dla zapewnienia najwyższego poziomu ochrony przed płomieniem, łukiem elektrycznym, elektrycznością statyczną i środkami chemicznymi. Do tego poszczególne modele posiadają dodatkowe cechy, wyróżniając się wodoodpornością, czy elementami ostrzegawczymi. Jesteś zainteresowany? W takim razie koniecznie rzuć okiem na naszą ofertę i postaw na współpracę z najlepszymi.

Kurtki trudnopalne z naszej oferty, to najlepsze propozycje na rynku. Ergonomiczny design, wygoda użytkowania i przede wszystkim najlepsza ochrona – to ich znak rozpoznawczy. Wodoodporna i trudnopalna tkanina zapobiegająca przemoknięciu? A może kurtka, która chroni przed ciepłem promieniującym i konwekcyjnym? Właśnie na takie propozycje możesz liczyć w naszym sklepie. Jednocześnie zapewniamy fachowe doradztwo oraz gwarancję produktów od najlepszych marek na rynku BHP. Ich jakość potwierdzają liczne certyfikaty oraz zgodność z normami bezpieczeństwa. U nas nie ma mowy o bylejakości, czy produktach na pół gwizdka.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Kurtki trudnopalne z naszej oferty to doskonała ochrona

W ofercie sklepu Basic Safety Store możesz liczyć na szeroki wybór doskonałych jakościowo propozycji. W tym przypadku nie jest inaczej – kurtki o właściwościach trudnopalnych to odzież certyfikowana zgodnie z najnowszymi normami europejskimi. Co wyróżnia najlepsze modele? Choćby taśmowane szwy zapewniające najwyższy poziom ochrony, a także trudnopalna podszewka bawełniana podwyższająca ocieplenie i komfort użytkowania. Dzięki temu jesteś nie tylko odpowiednio chroniony, ale także możesz czuć się komfortowo nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Sprawdź naszą ofertę z kurtkami trudnopalnymi od najlepszych

Dobierając poszczególne propozycje do naszej oferty, zwracamy uwagę na każdy detal. Wszystko po to, aby móc zaproponować fachowcom z całego kraju najwyższą jakość. Sami posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie na rynku, dlatego potrafimy odróżnić prawdziwą klasę producenta. Jeśli chodzi o kurtki trudnopalne, to modele z naszej oferty chronią przed licznymi zagrożeniami w wielu środowiskach pracy. Do tego stanowią idealne rozwiązanie do pracy w zimnie i wilgoci w warunkach realnego zagrożenia.

Pracuj bezpiecznie dzięki kurtkom trudnopalnym

W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór propozycji z różnych przedziałów cenowych. Do tego możesz liczyć na bogatą rozmiarówkę. Dzięki temu każdy fachowiec dobierze najlepszą kurtkę dla siebie, wyposażając się do pracy. Jesteś zainteresowany? W takim razie koniecznie zapoznaj się z ofertą Basic Safety Store. Możesz być bardziej niż pewien, że to będą udane zakupy. Tysiące fachowców z całego kraju już się o tym przekonali.