Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Okulary Spawalnicze

Okulary Spawalnicze

Okulary spawalnicze. Ochroń swoje oczy przed zagrożeniami

Nie jest tajemnicą, że spawacze są szczególnie narażeni na szereg zagrożeń – zwłaszcza jeśli chodzi o ich wzrok. Oczy to niestety niezwykle wrażliwa część ciała, dlatego warto postawić na odpowiednie zabezpieczenia. W ofercie naszego sklepu nie mogło ich oczywiście zabraknąć. Okulary spawalnicze, które u nas znajdziesz, to najwyższa jakość wykonania. Trudno zresztą się dziwić, biorąc pod uwagę fakt, że od kilkunastu lat współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku. Tutaj nie ma przypadku. Ponadto, jako doświadczeni fachowcy, doskonale zdajemy sobie sprawę, że odpowiednia ochrona w miejscu pracy to podstawa. Przecież zdrowie mamy tylko jedno.

Okulary spawalnicze chronią przed wieloma zagrożeniami. Mowa tu o różnego rodzaju odpryskach, pyłach, a także przed często bagatelizowanymi czynnikami, jakimi są m.in. intensywne, niebezpieczne dla naszego wzroku światła. Praca spawacza jest pod tym względem szczególnie wymagająca. Warto więc zadbać o odpowiednie zabezpieczenia zawczasu. Zwłaszcza że w naszym sklepie możesz liczyć na najlepsze jakościowo propozycje. Oczywiście wszystkie posiadają odpowiednie certyfikaty jakości, spełniając najbardziej restrykcyjne normy EN. Tutaj nie ma mowy o przypadku.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wybierz okulary spawalnicze do zadań specjalnych

Jeśli chodzi o zagrożenia związane z uszkodzeniem wzroku, to jednym z najbardziej narażonych zawodów jest spawalnictwo. Tutaj odpowiednie zabezpieczenia w postaci trwałych okularów powinny być podstawowym elementem wyposażenia. Oczywiście odpowiedni model powinieneś dobrać w oparciu o specyfikę obowiązki zawodowych, jakie wykonujesz. Możesz jednak z naszej strony liczyć na propozycje najwyższej jakości, które są  wyposażone w filtry ochronne, skutecznie chroniące oczy przed szkodliwymi czynnikami UV.

Z okularami spawalniczymi ochronisz swój wzrok

Bezpieczeństwo w miejscu pracy zawsze powinno być priorytetem. Właśnie dlatego do naszej oferty dodajemy takie środki ochrony indywidualnej, które gwarantują skuteczną i efektywną pracę nawet w najbardziej wymagających warunkach. Możesz jednak być spokojny, ponieważ w naszej ofercie znajdziesz najszerszy wybór wysokich jakościowo propozycji na rynku. To Twoja gwarancja bezpiecznej, a przy tym skutecznej i maksymalnie komfortowej pracy.

Dzięki okularom spawalniczym poczujesz się pewniej w pracy

W Basic Safety Store dajemy Ci szeroki wybór propozycji. Możesz liczyć na propozycje w wersji z boczną osłoną, czy z filtrami ochronnymi, o których wcześniej wspominaliśmy. Te są niezbędną, a przy tym niezwykle skuteczną ochroną przed szkodliwym promieniowaniem. Nie ryzykuj więc dłużej i postaw na okulary, które zapewnią Ci odpowiednie bezpieczeństwo i komfort bez ryzyka groźnego wypadku. Z doświadczenia wiemy, że wypadki najczęściej przytrafiają się właśnie wtedy, gdy najmniej się tego spodziewamy. Właśnie dlatego powstały stosowne przepisy BHP – aby być mądrym przed szkodą. Nie czekaj więc dłużej i już teraz rzuć okiem na naszą ofertę, bo naprawdę warto.