Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Urządzenia Samohamowne

Urządzenia Samohamowne

Urządzenia samohamowne – zadbaj o właściwą ochronę

Nie da się ukryć, że jednym z absolutnie podstawowych warunków pracy na wysokościach jest właśnie bezpieczeństwo. W sklepie Basic Safety Store doskonale to rozumiemy. Z naszej strony możesz liczyć na wszystkie niezbędne akcesoria, dzięki którym zadbasz o to, aby Twoi pracownicy (lub Ty sam) byli odpowiednio zabezpieczeni. Bez tego nie ma mowy o efektywnej pracy. Pracownik zabezpieczony przy pomocy liny lub uprzęży jest narażony na upadek z wysokości kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu metrów – a to wysokość, z której upadek skończy się w najlepszym przypadku trwałym kalectwem, a w najgorszym… aż strach myśleć. Właśnie dlatego, aby zapewnić właściwą ochronę i zmniejszyć ryzyko wypadku na skutek nieostrożności czy awarii sprzętu, wykorzystywane są urządzenia samohamowne.

Do oferty naszego sklepu dodaliśmy wyłącznie sprzęt od sprawdzonych i cenionych producentów. Urządzenia samohamowne są tego doskonałym przykładem. Tutaj zastosowano najtrwalsze materiały oraz nowoczesne rozwiązania, które sprawdzają się w warunkach podwyższonego ryzyka. Jak działają? Zasada działania powinna przypominać funkcjonowanie samochodowych pasów bezpieczeństwa – to bardzo dobre porównanie. W przypadku, gdy pracownik przypadkowo ześlizgnie się z rusztowania, blokada nie pozwala mu na zsunięcie się na podłoże, utrzymując go w pozycji zawieszonej. Dzięki temu można uniknąć bardzo poważnego wypadku.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Urządzenia samohamowne to bezpieczny pracownik

Jeśli chodzi o tego typu zabezpieczenia, to wybór masz naprawdę spory. Możesz liczyć na różnego rodzaju propozycje, które zwiększają poziom bezpieczeństwa pracowników. Znajdują przy tym zastosowanie zarówno do pracy w pionie, jak i w poziomie. Dostępne są modele produkowane ze stali ocynkowanej, które wyróżniają się szczególną trwałością, nawet w przypadku długotrwałej eksploatacji. Na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę? Przede wszystkim na linę. Powinna być dopasowana do jego parametrów technicznych oraz posiadać właściwą wytrzymałość.

Z tymi urządzeniami samohamownymi zabezpieczysz się na wysokościach

Decydując się na zakupy w naszym sklepie, możesz być pewien, że dokonujesz najlepszego wyboru na rynku. Wszystkie produkty posiadają niezbędne, wymagane certyfikaty potwierdzające ich najwyższe bezpieczeństwo. Tutaj nie ma mowy o półśrodkach, czy propozycjach wątpliwej klasy. W sklepie Basic Safety Store współpracujesz z najlepszymi. Potwierdzają to setki pozytywnych opinii i rekomendacji – sprawdź sam, bo zakupy u nas po prostu się opłacają.

Urządzeniom samohamownym po prostu możesz zaufać

Znajdujące się w naszej ofercie urządzenia samozaciskowe wyposażone są w rozwijaną taśmę, która posiada wbudowany oryginalnie amortyzator oraz urządzenie, które przeciwdziała zaplątywaniu się liny – dzięki temu możesz zachować maksymalny poziom bezpieczeństwa w trakcie pracy na wysokościach. Pamiętaj, że wszystkie te elementy mają istotny wpływ na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w trakcie wykonywanych prac i zadań. Zadbaj więc o odpowiednią ochronę razem z nami.