Nowe Produkty

New products

Urządzenia Samohamowne do Prac na Wysokościach

Sprawdź urządzenia samohamowne do prac na wysokościach

Oferta sklepu Basic Safety Store tworzona jest w taki sposób, aby odpowiadać na potrzeby wszystkich fachowców. Nie inaczej jest w tym przypadku. Urządzenia samohamowne do prac na wysokościach to absolutna gwarancja bezpieczeństwa. Pamiętaj, że upadki z wysokości to jedne z najczęstszych przyczyn kontuzji, czy tragicznych wypadków. Wszystkie mają wspólną przyczynę, czyli brak odpowiednich zabezpieczeń. Tutaj nie ma żartów i nie powinno stawiać się na wątpliwej klasy zabezpieczenia. My współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami, których produkty posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III. Dzięki temu możesz być pewien, że to będą udane zakupy.

Urządzenia samohamowne do prac na wysokościach mają prostą zasadę działania. W przypadku upadku pracownika, np. ześlizgnięciu się z rusztowania, blokada nie pozwala mu na zsunięcie się na podłoże, utrzymując go w pozycji zawieszonej. Dzięki temu pracownik może czuć się pewnie i po prostu bezpiecznie, pracując na kilku, czy kilkunastu metrach wysokości. Pamiętaj również, że niezwykle istotnym elementem urządzenia samohamownego jest odpowiednia lina. Dlaczego? Cóż, ta powinna być dopasowana do jego parametrów technicznych oraz posiadać właściwą wytrzymałość. Dopiero to składa się na odpowiednią ochronę.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Urządzenia samohamowne do prac na wysokościach to bezpieczeństwo

W sklepie Basic Safety Store nie ma mowy o półśrodkach. Wszystkie urządzenia posiadają niezbędne, wymagane certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo. W tym przypadku możesz liczyć również na  urządzenia samozaciskowe wyposażone w rozwijaną taśmę. Te posiadają wbudowane amortyzatory oraz rozwiązania, które zapobiegają  zaplątywaniu się liny. Tego typu rozwiązania mają ogromny wpływ na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w czasie wykonywanych na wysokościach prac i zadań. Nie ryzykuj więc i postaw na najlepszych.

Z urządzeniami samohamownymi do prac na wysokościach poczujesz się pewniej

W przypadku pracy na wysokościach bezpieczeństwo powinno być priorytetem. Zwłaszcza gdy pracownik zawieszony jest na linie lub uprzęży. Przecież w takim przypadku upadek z wysokości kilkunastu czy kilkudziesięciu metrów skończy się tragicznie. Nie ryzykuj więc i wybierz po prostu najlepsze i najpewniejsze rozwiązania. Możesz być pewien, że ten zakup opłaci się w 100%.

Dzięki urządzeniom samohamownym do prac na wysokościach eliminujesz ryzyko

Nowoczesne urządzenia samohamowne przeznaczone do pracy na wysokościach stosuje się właśnie po to, aby zagwarantować odpowiednią ochronę (zapewniając pracownikowi pewność) i wyeliminować do zera ryzyko upadku. A przecież o to skutek nieostrożności czy awarii sprzętu naprawdę nietrudno. W takim przypadku zastosowanie odpowiednich lin oraz samych urządzeniom samohamownych jest absolutną podstawą. Na szczęście w naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Sprawdź sam, bo na nasz sklep po prostu można liczyć.