Nowe Produkty

New products

Urządzenia Samohamowne do Szelek

Urządzenia samohamowne do szelek dla lepszej ochrony

W naszej ofercie możesz liczyć na wszystkie niezbędne w pracy zabezpieczenia. Urządzenia samohamowne do szelek, które u nas znajdziesz, to propozycje, nad którymi czuwali najlepsi producenci na rynku. Co to dla Ciebie oznacza? Pamiętaj, że absolutnie najważniejszym czynnikiem, który odgrywa kluczową rolę podczas pracy na wysokościach, jest właśnie bezpieczeństwo. Pracownik zawieszony na linie lub uprzęży (np. na szelkach) jest narażony na upadek z wysokości kilkunastu czy czasem nawet kilkudziesięciu metrów. Tutaj naprawdę nie ma żartów. Jako fachowcy o kilkunastoletnim doświadczeniu dobrze wiemy, że zadbanie o ochronę to podstawa. Przecież bez tego nie ma mowy o efektywnej i komfortowej pracy. Nie ryzykuj więc i sprawdź ofertę zaufanego sklepu już teraz. Zwłaszcza że u nas znajdziesz praktycznie wszystkie najbardziej znane na rynku marki z branży BHP.

Urządzenia samohamowne do szelek gwarantują odpowiednią ochronę, eliminując ryzyko wypadku na skutek nieostrożności czy choćby zwykłej awarii sprzętu. W takich przypadkach stosuje się właśnie specjalne urządzenia samohamowne i samozaciskowe – i na takie propozycje możesz liczyć w naszym sklepie. Tutaj zasada działania jest prosta i przypomina nieco działanie pasów bezpieczeństwa w samochodzie. Wygląda to tak, że w przypadku ześlizgnięcia się z rusztowania pracownika, blokada uniemożliwi mu zsunięcie się na podłoże, zatrzymując go w pozycji zawieszonej. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór propozycji, które łączy jedno – czuwali nad nimi najlepsi producenci na rynku. To absolutna gwarancja jakości przede wszystkim bezpieczeństwa.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź skuteczne urządzenia samohamowne do szelek

Co jeszcze powinieneś wiedzieć? Propozycje, które u nas znajdziesz, znajdują swoje zastosowanie zarówno w pionie, jak i w poziomie. Do tego możesz liczyć na znajdujące się w ofercie urządzenia samozaciskowe, które wyposażone są w rozwijaną taśmę – to bardzo ważne, ponieważ ta posiada wbudowany oryginalnie amortyzator oraz urządzenie, które przeciwdziała zaplątywaniu się liny. Dzięki temu sam pracownik czuje się pewnie i przede wszystkim jest maksymalnie bezpieczny.

Z tymi urządzeniami samohamownymi do szelek nie ma mowy o wypadku

Jeśli myślisz o odpowiednich urządzeniach samohamownych do szelek, to musisz wziąć pod uwagę również odpowiednie liny. Te powinny być dopasowane do parametrów technicznych oraz posiadać właściwą wytrzymałość. Na szczęście u nas możesz liczyć na szeroki wybór propozycji – do tego wszystkie produkty posiadają niezbędne, wymagane certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo.

Zaufaj urządzeniom samohamowny do szelek od najlepszych

Pamiętaj, że wybór odpowiednich zabezpieczeń to sprawa niezwykle istotna. Wszystkie elementy mają bowiem niezwykle istotny wpływ na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w czasie wykonywanych na wysokościach prac i zadań. Tutaj naprawdę nie może być mowy o półśrodkach. Nie czekaj – sprawdź naszą ofertę i postaw na urządzenia od najlepszych producentów na rynku. Zwłaszcza że wszystkie posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające ich jakość i bezpieczeństwo.