Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Linki Narzędziowe

Linki Narzędziowe

Linki narzędziowe – zadbaj o odpowiednie wyposażenie

W sklepie Basic Safety Store możesz liczyć na kompleksowe wyposażenie dla wszystkich fachowców. Linki narzędziowe są doskonałym przykładem. Tego typu akcesoria sprawdzą się wszędzie tam,  gdzie istnieje ryzyko upuszczenia narzędzi podczas pracy na wysokości. W takiej sytuacji należy zachować szczególne środki ostrożności przynajmniej z dwóch powodów. Po pierwsze: fachowiec musi mieć narzędzia pod ręką, aby móc z nich wygodnie korzystać. Po drugie: upadek takich narzędzi może stanowić bardzo poważne zagrożenie dla pozostałych pracowników, czy dla przypadkowych przechodniów. Tutaj nie ma mowy o przymykaniu oka, czy półśrodkach. Zadbaj więc o niezbędny sprzęt, aby zapewnić sobie lub swoim pracownikom odpowiednie warunki do pracy. To naprawdę ważne i po prostu wygodne rozwiązanie. Zwłaszcza że z naszej strony możesz liczyć na najlepsze propozycje na rynku.

Linki narzędziowe muszą wyróżniać się odpowiednio trwałym materiałem wykonania. Na to zwracamy szczególną uwagę. Wszystkie propozycje, które znajdziesz w naszej ofercie, pochodzą od znanych i cenionych producentów. Wykonane są m.in. z poliestru, a zakończone solidnym karabińczykiem, który pozwala na przypięcie linki do pasa. Możesz być pewien, że dzięki takiemu praktycznemu rozwiązaniu zdecydowanie ułatwisz sobie pracę, jednocześnie podnosząc komfort i bezpieczeństwo. W przypadku pracy na kilku, czy kilkunastu metrach wysokości to niezwykle ważne. Przekonaj się, że można to sobie zdecydowanie ułatwić.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Linki narzędziowe, które robią różnicę w pracy

Dzięki tego typu linkom można zabezpieczyć nie tylko same narzędzia, ale również inne niezbędne akcesoria, np. hełmy. Swój hełm, czy kas możesz zaczepić do linki, dzięki czemu ochrona głowy nie spadnie Ci, gdy będziesz przebywał na wysokości. Zasada działania jest bardzo prosta: jeden koniec linki należy przytwierdzić do szelek bezpieczeństwa, drugi natomiast do więźby kasku. Dzięki solidnemu i wygodnemu zapięciu całość się trzyma i nic nie krępuje Twoich ruchów. Możesz być tego bardziej niż pewien.

Z linkami narzędziowymi zabezpieczysz narzędzia na wysokości

Dobierając poszczególne propozycje do naszej oferty, zwróciliśmy uwagę na każdy detal. To doskonała jakość oraz trwałość na długo. Do tego możesz liczyć na wygodne propozycje, które umożliwiają szybki i łatwy montaż (to szczególnie ważne w przypadku prac na wysokościach). Poszczególne propozycje posiadają mocną, poliestrową taśmę i dobrze widoczny kolor.

Dzięki linkom narzędziowym  gwarantujesz sobie większe bezpieczeństwo

W naszym sklepie możesz liczyć na najlepsze propozycje na rynku i nie inaczej jest również w tym przypadku. Pamiętaj, że wszelkiego rodzaju prace wykonywane na wysokościach, zawsze powinny iść w parze z odpowiednimi zabezpieczeniami. Tutaj nie ma mowy o pójściu na łatwiznę, czy półśrodkach. Zadbaj o odpowiednią ochronę i zabezpieczenia. Sprawdź naszą ofertę i wybierz wszystko, czego potrzebujesz, bo zakupy u nas po prostu się opłacają!