Nowe Produkty

New products

Wodery Oddychające

Wodery oddychające – idealne na trudne warunki pogodowe

Jak mawia popularne powiedzenie: „Nie ma złej pogody, są tylko źle ubrani wędkarze”. Jeśli więc lubisz adrenalinę związaną z łowieniem w trudniejszych warunkach pogodowych, to zdecydowanie powinieneś pomyśleć o dobraniu odpowiedniego stroju. Tutaj doskonale sprawdzą się wodery oddychające. Dlaczego? Ponieważ doskonale izolują przed zimnem oraz wodą, chroniąc użytkownika przed wyziębieniem organizmu. A to niezwykle ważne, ponieważ przedkłada się to bezpośrednio na komfort łowienia. Wielu wędkarzy pamięta czasy ciężkich, mało praktycznych i raczej zawodnych woderów niskiej klasy. Warto to zmienić!

W ofercie Basic Safety Store znajdziesz wodery oddychające, nad którymi czuwali najlepsi producenci na rynku. Cóż, popularność tego typu propozycji nie jest przypadkiem – wędkarze pokochali je m.in. za funkcjonalność i wygodę użytkowania. Warto podkreślić, że tego typu propozycje dają wędkarzowi możliwość brodzenia i obławiania stanowisk ryb nieosiągalnych przy łowieniu z brzegu – a to naprawdę spora dawka pozytywnej adrenaliny, którą trudno w ogóle opisać. Chcesz się odpowiednio przygotować nawet na tak trudne warunki? W takim razie sprawdź naszą ofertę.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wodery oddychające to doskonały wybór dla wszystkich wędkarzy

Wielu wędkarzy, pomimo wielkiej pasji, nie decyduje się na łowienie w okresie od późnej jesieni do wczesnej wiosny. Ale nie tylko wtedy. Upał i prażące słońce też potrafią nieźle dać się nam we znaki – chyba że odpowiednio przygotowujesz się na taką wyprawę. Tutaj odpowiedni strój to podstawa. Chodzi przecież zarówno o Twój komfort (w tym ochronę przed zimnem i przemoknięciem), ale również bezpieczeństwo. Przecież brodzenie w rzece, czy jeziorze niesie ze sobą wiele zagrożeń, np. poślizgnięcie się na niewidocznym, śliskim podłożu. U nas możesz jednak liczyć na wodery z podeszwami o bardzo dużej przyczepności.

Ruszaj na łowisko z odpowiednimi woderami oddychającymi

Nie każdy wędkarz dysponuje łódką lub pontonem i nie każde łowisko nadaje się do obławiania z pływadła – czasem odpowiedni strój jest więc niezbędny. Na rynku znajdziesz dziś naprawdę dużą ilość propozycji. Oczywiście jedne są lepszej, zaś inne gorszej jakości. O tych gorszych najczęściej przekonujemy się wtedy, gdy zawodzą w najmniej odpowiednim momencie. U nas taka sytuacja nie ma prawa się zdarzyć. Do naszej oferty trafiają bowiem tylko propozycje od najlepszych i najbardziej zaufanych producentów na rynku.

Dzięki woderom oddychającym unikniesz wyziębienia i przegrzania

Nowoczesne propozycje dostępne w naszej ofercie są lekkie, elastyczne oraz oddychające, dzięki czemu wędkarz może spędzić wiele godzin, brodząc i łowiąc wspaniałe ryby bez uczucia zmęczenia. Woda potrafi dać w kość – nieważne, czy temperatura wynosi zaledwie kilka, czy kilkanaście stopni. Tutaj odpowiednie przygotowanie jest niezbędne i wie o tym każdy doświadczony wędkarz. Szukasz najlepszych propozycji na rynku? W takim razie doskonale trafiłeś. Rzuć okiem na naszą ofertę i wybierz najlepszy model dla siebie.