Wodery

Wodery

Wodery to niezastąpiony element wyposażenia

Często pracujesz w wymagających warunkach, brodząc w wodzie? A może jesteś zapalonym wędkarzem? W obu tych przypadkach Twoim podstawowym elementem wyposażenia powinny być odpowiednio dobrane wodery. W Basic Safety Store możesz liczyć na szeroki wybór tego typu propozycji. Co dzięki nim zyskujesz? Przede wszystkim, w przypadku wędkarzy, dają możliwość brodzenia i obłowienia stanowisk ryb nieosiągalnych przy łowieniu z brzegu. Jeśli już tego próbowałeś, to z pewnością wiesz, że hol dużej ryby podczas brodzenia to wspaniałe przeżycie. To także ogromna dawka adrenaliny, którą ciężko opisać. Podstawą jest jednak odpowiedni strój, który zapewni właściwy komfort cieplny.

Wodery, które u nas znajdziesz, to propozycje od najlepszych. Już od kilkunastu lat współpracujemy z renomowanymi markami, które dokładają wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. W tym przypadku nie jest inaczej. W naszej ofercie znajdziesz modele nowoczesne, które wyróżniają się lekkością, elastycznością oraz trwałością. Tutaj nie ma mowy o przypadkowym uszkodzeniu. Do tego wykonane są z oddychających materiałów, dzięki czemu zachowasz odpowiednią higienę. W przypadku długotrwałego przebywania w wodzie to niezwykle ważne.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wybierz wodery, które doskonale chronią

Dobierając poszczególne modele do naszej oferty, zadbaliśmy o najwyższą jakość. Przede wszystkim wyróżnia je uniwersalność i wszechstronność zastosowania. To nie tylko podstawowy element wyposażenia wędkarzy, ale także pracowników służb ratunkowych, straży wodnej, czy po prostu wszystkich osób, które często pracują w trudnym terenie, np. brodząc w wysokiej wodzie. Nasz sklep współpracuje z największymi firmami, fachowcami, ale również z Klientami indywidualnymi. Posiadasz spore oczko wodne na swojej działce i chcesz je oczyścić? W takim przypadku wysokiej klasy woder również okaże się nieoceniony.

Z woderami praca w wodzie jest prostsza i bezpieczniejsza

Proponowane przez nas modele są w 100% wodoodporne. Możesz więc być pewien, że nie dojdzie do żadnej niespodzianki. Nawet jeśli posiadają zamki błyskawiczne, to te również zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby być odporne na wodę. A co z Twoim komfortem? O to również nie musisz się martwić, ponieważ zwróciliśmy także uwagę na oddychające tkaniny. Te  z jednej strony blokują wodę, która mogłaby przedostać się do wewnątrz, jednak z drugiej są na tyle przewiewne, aby swobodnie odprowadzać wilgoć i pot.

Dzięki woderom możesz pracować nawet w głębokiej wodzie

Oczywiście wysokiej klasy woder musi wyróżniać się trwałością i wytrzymałością. Wybierając modele z naszej oferty, masz pewność, że nie ulegną przedarciu. Do tego sprawdzą się przez cały rok, umożliwiając Ci poruszanie się nawet w głębokiej wodzie. Dzięki maksymalnej szczelności Twoje ciało pozostaje suche nawet podczas intensywnej pracy w terenie (choćby w przypadku poruszania się po podmokłym obszarze). Nie czekaj więc dłużej i już teraz sprawdź naszą ofertę.