Nowe Produkty

New products

Wodery Ocieplane

Wodery ocieplane – idealny wybór na chłodne miesiące

Wodery ocieplane, które znajdziesz w naszej ofercie, to absolutny hit. Czuwali nad nimi najlepsi projektanci na rynku, dlatego możesz być pewien, że ten element ubioru będzie Cię doskonale chronić nawet w najtrudniejszych warunkach. Jeśli jesteś wędkarzem lub po prostu często wykonujesz swoje obowiązki, brodząc w wodzie (ale też poruszając się po trudnym, podmokłym terenie), to jest to absolutnie wybór dla Ciebie. Chcesz wiedzieć więcej? Nie ma problemu. Z naszej strony możesz liczyć na wysoką jakość wykonania, najlepsze materiały użyte przy produkcji oraz praktyczne rozwiązania, jak choćby zamki błyskawiczne odporne na działanie wody. To zdecydowanie komfort, na który warto postawić.

Warto wybrać wodery ocieplane z kilku powodów. Oczywiście absolutnie podstawowym zadaniem jest ochrona przed wodą i to nawet przy długotrwałym przebywaniu w niej. Jednak tego typu modele mają również tę zaletę, że zapewniają odpowiedni komfort cieplny. To niezwykle ważne szczególnie w te najzimniejsze miesiące, gdy pogoda w naszym kraju potrafi naprawdę dać w kość. Z kolei połączenie chłodu, przeszywającego wiatru i brodzenia po pas w wodzie to stąpanie po cienkim lodzie – chyba że jesteś odpowiednio zabezpieczony. I na takie zabezpieczenia możesz liczyć w naszej ofercie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Zadbaj o swoje zdrowie – wybierz wodery ocieplane

W przypadku wędkarzy, tego typu odzież daje możliwość brodzenia i obłowienia stanowisk ryb nieosiągalnych przy łowieniu z brzegu – i to przez długie godziny. Wszystko dzięki temu, że zapewniają odpowiedni komfort cieplny. Możesz być pewien, że nie przemarzniesz. Każdy wędkarz, który miał  okazję łowić w ten sposób, wie, że hol dużej ryby podczas brodzenia to wspaniałe przeżycie, oraz ogromna dawka adrenaliny. Teraz możesz sobie na to pozwolić. Zwłaszcza że w Basic Safety Store znajdziesz najszerszą ofertę wysokich jakościowo propozycji na rynku. Sprawdź sam, stawiając na jakość nie do podrobienia.

Z woderami ocieplanymi komfort pracy jest dużo większy

W naszej ofercie znajdziesz propozycje ocieplane, które zapewniają doskonały komfort nawet w najtrudniejszych warunkach. Jednak przy tym gwarantują odpowiednią higienę. Wszystko dlatego, że wykonane są z oddychających tkanin, które umożliwiają odprowadzanie wilgoci przez membranę. Nie musisz się jednak obawiać – ta jest skonstruowana w taki sposób, aby blokować dostanie się wody do środka, jednocześnie odprowadzając wilgoć i pot.

Woderom ocieplanym po prostu możesz zaufać

Jakie jeszcze zalety posiadają propozycje ocieplane? Przede wszystkim są szczelne i doskonale chronią przed wodą. Do tego sam materiał jest niezwykle trwały, dlatego nie ma mowy o przypadkowym rozdarciu, czy zniszczeniu. Całość wyróżnia się także sporą uniwersalnością. Z pewnością posłuży pasjonatom wędkarstwa, ale także osobom, które wykonują swoje obowiązki zawodowe, często brodząc w wodzie. Do tego nasz sklep współpracuje z największymi firmami, fachowcami, ale również Klientami indywidualnymi. Nie czekaj więc dłużej i już teraz rzuć okiem na naszą ofertę.