Nowe Produkty

New products

Wodery Neoprenowe

Wodery neoprenowe – postaw na trwały model

Ofertę sklepu Basic Safety Store przygotowujemy w oparciu o fachową wiedzę. Możesz więc liczyć na najlepsze propozycje na rynku. Wodery neoprenowe, które u nas znajdziesz, to doskonały wybór zarówno dla wędkarzy, jak i pracowników przemysłowych. Co je wyróżnia? Przede wszystkim zacznijmy od faktu, że gruba warstwa materiału chroni ciało tak, że nie działają na nie czynniki zewnętrzne. Neopren, z którego wykonane są wodery, zabezpiecza też przed zimnem, dlatego doskonale chroni użytkownika przed wychłodzeniem organizmu. A umówmy się, że o to nietrudno i to nie tylko w te najzimniejsze miesiące.

Chcesz komfortowo poruszać się w wodzie lub po podmokłym, grząskim terenie? W takim razie koniecznie sprawdź naszą ofertę. Jesteśmy pewni, że znajdziesz w niej niejedną propozycję dla siebie. Zwłaszcza że z naszej strony możesz liczyć na wyjątkowo trwałe wodery neoprenowe, które nie zawodzą w najważniejszych momentach. Ich wytrzymałość sprawia, że nie musisz obawiać się o przypadkowe przebicie, np. gdy poruszasz się po trudnym, niesprzyjającym terenie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Postaw na większy komfort. Wybierz wodery neoprenowe

Dobierając poszczególne modele do naszej oferty, zwróciliśmy uwagę na każdy detal. Jednocześnie współpracujemy z najlepszymi na rynku, dlatego nie musisz obawiać się o półśrodki, czy propozycje wątpliwej jakości. Przykład? Choćby propozycje, w których okolice piszczeli i kolan zostały dodatkowo wzmocnione, dlatego produkt jest odporny na ścieranie. To niezwykle ważne, ponieważ dzięki temu posłuży Ci o wiele dłużej, nawet przy intensywnej eksploatacji. Kolejnym dużym atutem jest też niewielka waga modelu. Doskonale wiemy, jak obciążające potrafią być ciężkie modele niskiej jakości. U nas nie ma takiej możliwości!

Ruszaj do wody z woderami neoprenowymi

Na co jeszcze możesz liczyć w naszej ofercie? Przede wszystkim na doskonale przemyślane propozycje, w których buty zostały podszyte dodatkową warstwą neoprenu. Ten detal ma ogromne znaczenie, ponieważ gwarantuje lepszą izolację. No właśnie, buty. Te są niezwykle istotnym elementem woderów, ale i o tym pomyśleliśmy zawczasu. Co powiesz na modele o antypoślizgowej podeszwie? W przypadku poruszania się w wodzie, gdy nie widzimy dna, w którym mogą spoczywać śliskie kamienie, to niezwykle ważne. Nikt nie chce przecież przeżyć nieprzyjemnego upadku w wodzie – szczególnie w mroźny, jesienny dzień.

Dzięki woderom neoprenowym niestraszny Ci mróz

Wymieniliśmy już całkiem sporo zalet produktów dostępnych w naszej ofercie.  A to wciąż nie wszystko. Z pewnością istotne jest dla Ciebie dobranie odpowiedniego rozmiaru – przecież to w głównej mierze decyduje o komforcie użytkowania. Nie musisz się jednak martwić, ponieważ dzięki regulowanym szelkom bardzo łatwo dopasujesz wodery do swojego wzrostu. Jeśli więc szukasz odpowiedniego zabezpieczenia do wędkowania w wodzie lub poruszania się po naprawdę trudnym terenie, to trafiłeś w dziesiątkę. U nas możesz liczyć na najlepsze propozycje na rynku. Nie czekaj więc dłużej i już teraz rzuć okiem na naszą ofertę. Jesteśmy pewni, że znajdziesz w niej model idealny dla siebie.