Nowe Produkty

New products

Wodery Gumowe

Wodery gumowe – gwarancja wodoszczelności

Czym się kierowaliśmy, dodając do naszej oferty kolejne modele? Przede wszystkim uniwersalnością i wszechstronnością zastosowania. Dzięki temu proponowane przez nas wodery gumowe to najwyższa jakość na rynku. To niezwykle ważne, ponieważ tego typu obuwie jest podstawowym elementem wyposażenia nie tylko wędkarzy (ale i Ci znajdą u nas najlepsze, dedykowane propozycje), ale także pracowników służb ratunkowych, straży wodnej, czy po prostu wszystkich osób, które często pracują w trudnym terenie, np. brodząc w wysokiej wodzie. W tym przypadku musisz mieć pewność, że wybrane obuwie jest w 100% wodoszczelne. I proponowane przez nas modele dają Ci taką gwarancję.

Sami jesteśmy fachowcami, którzy cenią sobie najwyższą jakość wykonania. Możesz więc być pewien, że w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie takie propozycje, które byśmy wybrali również dla siebie. Wodery gumowe, które znajdziesz w Basic Safety Store, wykonane są z mocnej i wytrzymałej gumy odpornej na przetarcia. To Twoja gwarancja, że żadne wystające patyki, podczas przedzierania się brzegiem, nie są w stanie ich rozerwać. A takie przypadki przecież się zdarzają – szczególnie jeśli mamy do czynienia z niskiej jakości propozycjami od producentów, którzy robią… po prostu złą robotę. U nas taka sytuacja nie ma prawa się zdarzyć.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wybierz wodery gumowe, które nie zawodzą

Ruszając na podmokły teren lub po prostu do wyższej wody, z pewnością chcesz mieć gwarancję, że Twoje obuwie nie zawiedzie. U nas masz to, jak w banku. Wysokiej jakości propozycje z naszej oferty to najwyższa trwałość i wytrzymałość. Sprawdzą się doskonale przez cały rok, umożliwiając Ci poruszanie się nawet w głębokiej wodzie. Dzięki maksymalnej szczelności Twoje ciało pozostaje suche nawet podczas intensywnej pracy w terenie (choćby w przypadku poruszania się po podmokłym obszarze).

Z woderami gumowymi zabezpieczysz się przed wodą

Dobierając poszczególne modele do naszej oferty, zwracamy uwagę na każdy detal. Tutaj nie ma mowy o kiepskiej jakości szwach, czy klejeniach. Dodatkową zaletą są podeszwy wyposażone w bieżniki, co gwarantuje, że wodery trzymają się gruntu i użytkownik po prostu nie ślizga się w nich. A to szczególnie ważne, bo o wypadek w wodzie nietrudno – wystarczy nierówność terenu, czy wyjątkowo śliski kamień, aby zmoczyć się w wodzie. A w te zimniejsze miesiące to nic przyjemnego. Nie ma więc sensu ryzykować. Po prostu postaw na trwałe propozycje ze sklepu, którego docenili fachowcy z całego kraju.

Zaufaj wysokiej klasy woderom gumowym od znanych marek

Poza trwałością ważna jest również wygoda i komfort użytkowania. Jednak o to również nie musisz się obawiać. Proponowane przez nas modele wyposażone zostały w pełni regulowane, wygodne szelki. Można je zamykać dzięki solidnemu i trwałemu zatrzaskowi – tutaj nie ma mowy o tym, że pod wpływem wody zapięcie „puści”. Dzięki temu możesz skupić się na wykonywanej pracy lub pasji, jeśli jesteś wędkarzem.