Nowe Produkty

New products

Spodnie do Pasa Odblaskowe

Spodnie do pasa odblaskowe – uniwersalne propozycje

Spodnie do pasa odblaskowe to jedne z najpopularniejszych modeli. To praktyczne i wygodne rozwiązane, które często wybierane jest przez fachowców, którzy  pracy spędzają długie godziny na nogach. O wygodzie decydują tutaj odpowiednie materiały wykorzystane przy produkcji. Te są odpowiednio elastyczne, aby ułatwiać poruszanie się, nie powodując przy tym dyskomfortu – równie w trakcie pracy w trudnych warunkach. Niezależnie od tego, w jakim środowisku wykonywana jest praca oraz na jakie zagrożenia nas naraża, jesteśmy zobowiązani do stosowania odpowiedniej odzieży roboczej. Na szczęście nie musisz się dłużej martwić. W sklepie Basic Safety Store przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze propozycje na rynku.

Różne modele spodni nadają się do poszczególnych prac. Jeżeli podczas czynności niezbędne są spodnie z odblaskami, to w ofercie naszego sklepu znajduje się wiele interesujących modeli, które w znaczny sposób podnoszą widoczność użytkownika w miejscach, gdzie jest ona ograniczona – również po zmroku. W tym wypadku odpowiadają za to fluorescencyjne kolory, jakimi są żółty i pomarańczowy oraz pasy odblaskowe umieszczone zazwyczaj w dolnej części nogawek.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Spodnie do pasa odblaskowe od sprawdzonych producentów

Spodnie do pasa odblaskowe, które u nas znajdziesz, to modele, nad którymi czuwali sprawdzeni i cenieni producenci. Możesz liczyć na propozycje w neonowych kolorach dostosowane do trudnych warunków atmosferycznych. Na lato znajdziesz lekkie i przewiewne modele spodni lub nawet krótkie spodenki (jeżeli tylko środowisko pracy na to pozwoli). Natomiast zimą możesz postawić na grubsze spodnie do pasa w wersji ocieplanej. Na takie propozycje również możesz liczyć w ofercie Basic Safety Store. Przekonaj się sam, bo z nami po prostu opłaca się współpracować.

Z odpowiednimi spodniami do pasa odblaskowymi podniesiesz bezpieczeństwo

Na jakie propozycje możesz u nas liczyć? Choćby na modele wykonane z mieszanki poliestru i bawełny. Na plus działa w tym przypadku zastosowanie ciemnego koloru, dzięki czemu zabrudzenia nie będą tak szybko i łatwo widoczne. Do tego spodnie z funkcjonalnymi kieszeniami posiadają gumkę po bokach w talii, która idealnie dopasowuje się do ruchów użytkownika. To połączenie odpowiedniej trwałości, świetnej widoczności (co bezpośrednio podnosi bezpieczeństwo w miejscu pracy) oraz wygody użytkowania.

Zadbaj o wygodę dzięki spodniom do pasa odblaskowym

Basic Safety Store oferuje naprawdę szeroki wybór propozycji. Z naszej strony możesz liczyć również na odblaskowe spodnie do pasa typu softshell. Co je wyróżnia? Wodoodporne spodnie z licznymi kieszeniami pozwalają skórze oddychać, co pozytywnie wpływa na komfort użytkowania. Do tego dostępne są w różnych kolorach, a także posiadają praktyczne kieszenie na nakolanniki. Trudno jednak się dziwić – od lat współpracujemy praktycznie ze wszystkimi znanymi na rynku markami z branży BHP i ppoż. To jakość, którą docenisz od pierwszego użycia.