Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Spodnie Robocze Odblaskowe

Spodnie Robocze Odblaskowe

Spodnie robocze odblaskowe – gwarancja odpowiedniej widoczności

Odpowiedzialna praca wymaga odpowiedzialnych rozwiązań. Na szczęście wszystko, co jest niezbędne do wykonywania nawet najbardziej ryzykowanych i wymagających prac, znajdziesz w Basic Safety Store. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że nasz sklep posiada w swojej ofercie asortyment od najlepszych producentów na rynku. Gwarancja jakości? Wszystkie propozycje, które u nas znajdziesz, posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III. Dzięki temu możesz być pewien, że zakup będzie udany, a praca bezpieczna i komfortowa. Zwłaszcza jeśli chodzi o spodnie robocze odblaskowe. Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Przede wszystkim zadbaliśmy o modele trwałe, którym niestraszne nawet najbardziej wymagające warunki pracy. Warto zaznaczyć, że spodnie robocze odblaskowe pełnią funkcję zarówno odzieży ochronnej, jak i roboczej, znacznie ułatwiając wykonywanie wszystkich powierzonych zadań. Doskonale wiemy, jak ważna jest odpowiednia widoczność. Zwłaszcza gdy pracujesz na zewnątrz, często do późnych godzin lub w słabych warunkach atmosferycznych, w których o wypadek nie trudno. Warto więc zadbać o odpowiednią widoczność. Z nami to możliwe!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wybierz spodnie robocze odblaskowe od najlepszych na rynku!

Z pewnością zależy Ci na tym, aby znaleźć takie spodnie, które łączą w sobie wszystkie najważniejsze cechy, zaczynając od trwałości i odporności na przetarcia, aż po wygodę użytkowania i rzecz jasna – widoczność. Możesz więc usiąść spokojnie, bo doskonale trafiłeś. W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje, które posiadają podwójne i potrójne szwy, szyte mocną nicią. Do tego zadbaliśmy o modele z takimi detalami, jak duża ilość ryglówek w miejscach szczególnie narażonych na rozprucie. Dzięki temu odzież posłuży Ci naprawdę długo, nie tracąc na swojej jakości i oczywiście estetyce. Właśnie to odróżnia fachowców od amatorów.

Odblaskowe spodnie robocze – sprawdź nasze propozycje

Zależy Ci na takich spodniach, które poza bezpieczeństwem zapewnią również odpowiednią wygodę i komfort pracy? A co powiesz na propozycje, które posiadają szereg doskonale przemyślanych kieszeni na wszystkie niezbędne narzędzia, czy akcesoria (np. telefon komórkowy)? Bo właśnie na takie modele możesz u nas liczyć. Trudno, żeby było inaczej, jeśli nad wszystkimi propozycjami czuwali najlepsi producenci na rynku. Tutaj każdy detal jest na swoim miejscu.

Spodnie robocze z odblaskami. Sprawdź te propozycje!

Każdy fachowiec musi zadbać o swoje bezpieczeństwo w miejscu pracy. Szczególnie jeśli wymaga tego specyfika branży. Warto więc zaopatrzyć się w odpowiednią odzież, która nie tylko zapewni doskonałą widoczność (dzięki taśmom odblaskowym o właściwościach fluorescencyjnych), ale również ochroni przed szeregiem wypadków. Jednak poza tym równie ważna jest dla nas po prostu wygoda użytkowania. Z doświadczenia wiemy, że jeśli coś w pracy krępuje nasze ruchy, to trudno mówić o komforcie. Zadbaliśmy więc o takie modele, których noszenie jest czystą przyjemnością. Sam się przekonaj.

Opinie
Damian Szczygielski
Zweryfikowany klient
2021-12-13

zawsze tu wracam

Zawsze tu wracam i tym razem było podobnie. To kolejny trafiony zakup w tym sklepie. Fajna jakość, trwałość i cena. Jak dla mnie to nic do dodania

Paweł Jankowski
Zweryfikowany klient
2022-01-03

Jesteście najlepsi

Jesteście najlepsi !! Kiedyś już kupiłem u was odblaskowe spornie robocze i są super. Teraz kumpel poprosił mnie, żebym jemu też zamówił jedną parę. Podobno też sprawdzają się fajnie i będziemy polecać je dalej. Sam też pewnie wrócę po zapasową parę

Antonina Dobrowolska
Zweryfikowany klient
2022-03-18

Nie żałuję

Dobra widoczność jest niezbędna w mojej pracy. Pracując w nocy muszę być łatwo zauważalna dla własnego bezpieczeństwa... Właśnie dlatego idąc za pozytywnymi opiniami, wybrałam wasz sklep. I nie żałuję

Michał Wolski
Zweryfikowany klient
2022-03-29

Mega zakup

Ja to zazwyczaj pracuję w nocnych godzinach, więc dla mnie dobre spodnie robocze z odblaskami to podstawa. Uważam że te, które zakupiłem u was to jedne z lepszych jakie widziałem. Dla mnie mega!

Maciek Zborowski
Zweryfikowany klient
2022-05-18

Pozytywnie zaskoczony!

Trafiłem tu przypadkiem, a znalazłem dokładnie to, czego szukałem. Bardzo fajny sklep, jestem mega zadowolony zarówno z cen jak i samej wysyłki. Super!