Nowe Produkty

New products

Ogrodniczki Odblaskowe

Ogrodniczki odblaskowe – najwyższy komfort pracy

Nie da się ukryć, że tego typu odzież to przede wszystkim najwyższy wymiar wygody. Nie bez przyczyny to powszechny krój dla spodni przeznaczonych do pracy (i to w wielu różnych branżach). Ze względu na wygodę i dużą ilość kieszeni tego typu odzież jest jednym z najpopularniejszych wyborów wśród mechaników, monterów, czy pracowników wykonujących roboty drogowe i prace budowlane. Jednak poza wygodą użytkowania ważne jest również bezpieczeństwo pracy. Właśnie dlatego w ofercie naszego sklepu nie mogło zabraknąć propozycji wyposażonych w dodatkowe elementy odblaskowe. Tak, ogrodniczki odblaskowe to doskonały wybór, który docenisz już od pierwszego dnia pracy.

Najważniejszą właściwością, jaką posiadają ogrodniczki odblaskowe, jest oczywiście bardzo dobra widzialność. Zapewnia ją kombinacja dwóch czynników: taśm odblaskowych i fragmentów jaskrawego materiału. Przy czym oba te wymagania są precyzyjnie określone odpowiednimi przepisami – na szczęście nie musisz się o to martwić. W naszej ofercie znajdziesz praktycznie wszystkie znane na rynku marki z branży BHP i ppoż. Wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III. Do tego ich jakość potwierdzają liczne pozytywne opinie i rekomendacje. To Twoja pewność, że zakup będzie udany.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Ogrodniczki odblaskowe – dobra widoczność i wygoda poruszania się

Nie da się ukryć, że tego typu odzież cieszy się szczególną popularnością – zwłaszcza wśród fachowców, którzy wykonują swoje obowiązki zawodowe na zewnątrz, do tego po zmroku. W takim przypadku zadbanie o odpowiednią widoczność jest absolutną podstawą. W naszej ofercie znajdziesz spodnie, które łączą w sobie wszystkie najważniejsze cechy, na czele z wygodą użytkowania oraz trwałością. Wszystko za sprawą starannego wykonania oraz dbałości o szczegóły. Do tego zastosowano w nich materiały o wysokiej gramaturze.

Z ogrodniczkami odblaskowymi praca będzie wygodniejsza

Co jeszcze wyróżnia proponowane przez nas modele? Przede wszystkim wysoka funkcjonalność. Zadbaliśmy o propozycje z dużą ilość kieszeni oraz pętelek na przypięcie akcesoriów. Do tego, dla jeszcze większej wygody, są regulowane w pasie oraz mają też regulowane szelki. W razie potrzeby można do nich dołożyć wkładki nakolannikowe. O trwałość nie musisz się martwić – posiadają wzmocnienia w newralgicznych miejscach, dzięki czemu są odporne na przetarcie.

Dzięki ogrodniczkom odblaskowym zwiększysz swoją widoczność

Dobierając poszczególne propozycje do naszej oferty, zwracamy uwagę na każdy detal. Dzięki temu możesz liczyć na najlepsze propozycje na rynku. W tym przypadku nie brakuje wzmocnień na kieszeniach, kolanach oraz na dole nogawek. Dlaczego to tak ważne? Ponieważ dodatkowe wzmocnienie co zwiększa wytrzymałość spodni na przetarcia. Dzięki temu odzież może posłużyć dłużej, nie tracąc na swojej jakości, właściwościach oraz po prostu estetyce. Do tego dołóż staranne wykonanie oraz zwiększoną wytrzymałość – te dwie rzeczy zapewniają najwyższy komfort użytkowania. Przekonaj się sam!