Nowe Produkty

New products

Spodenki Odblaskowe

Spodenki odblaskowe – lepsza widoczność i komfort cieplny

Nie jest tajemnicą, że odpowiednia widoczność w miejscu pracy to absolutna podstawa dla każdego fachowca. Warto więc zadbać o to zawczasu. Na szczęście możesz liczyć na nasz sklep – w ofercie Basic Safety Store znajdziesz m.in. spodenki odblaskowe, które łączą w sobie wszystkie najważniejsze cechy odzieży roboczej wysokiej jakości. W pierwszej kolejności musimy powiedzieć o bezpieczeństwie. Elementy odblaskowe wykonane są z najwyższą uwagą, zapewniając widoczność nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych, czy po zmroku. Do tego dochodzą wysokiej klasy materiały, z których wykonane są spodenki. To z kolei bezpośrednio wpływa na ich trwałość.

Są takie dni, kiedy dużo wygodniej jest ubrać spodenki niż długie spodnie – szczególnie wtedy, gdy nieznośny upał daje nam w kość. Postanowiliśmy dać wszystkim użytkownikom możliwość wyboru takiej odzieży. Dodaliśmy więc do oferty propozycje od sprawdzonych marek. Czy jakością odstają od spodni regularnej długości? Absolutnie nie. Tutaj również możesz liczyć na wygodne kieszenie, komfort użytkowania, czy widoczne elementy odblaskowe. Jedyna różnica jest taka, że są krótsze, zapewniając lepszą wentylację w upalne dni.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wybierz spodenki odblaskowe na upalne dni

Jeżeli praca, podczas której wymagane jest stosowanie ubrań odblaskowych, odbywa się na dworze lub w bardzo ciepłych pomieszczeniach, to zdecydowanie lepszym wyborem (jeśli tylko pozwala na to charakter wykonywane pracy) będą spodenki odblaskowe. Tego rodzaju spodnie robocze krótkie odblaskowe doskonale sprawdzają się podczas pracy w bardzo gorące dni, gdy żal dosłownie leje się z nieba. Szczególnie cenione są przed drogowców jako element odzieży drogowej podczas wykonywania prostych i lekkich prac na drogach lub bezpośrednio przy ich otoczeniu.

Ze spodenkami odblaskowymi praca w upale jest lżejsza

Co wyróżnia propozycje dostępne w naszej ofercie? Przede wszystkim ich jakość wykonania. Z naszej strony możesz liczyć na szorty odblaskowe, które posiadają wygodne kieszenie tylne i boczne, w których schowasz niezbędne akcesoria, np. telefon komórkowy. Duża liczba kieszeni zwiększa funkcjonalność spodni – to przecież praktyczne rozwiązanie. Jednak to nie wszystko, co mamy do zaoferowania w naszej ofercie. Wszystkie modele wyróżniają się również trwałością wykonania. Możesz liczyć na staranne wykonanie oraz zwiększoną wytrzymałość, co zapewniają wysoki komfort użytkowania na dłużej.

Dzięki spodenkom odblaskowym będziesz bardziej widoczny w pracy

Dobierając poszczególne propozycje do naszej oferty, w tym szorty robocze odblaskowe, pomyśleliśmy o wszystkim. Możesz więc liczyć na odzież, która łączy w sobie wszystkie najważniejsze zalety. Do tego dochodzi szeroki wybór rozmiarów oraz modele z gumką w pasie w tylnej partii, która zwiększa swobodę ruchów oraz umożliwia lepsze dopasowanie. Nie mogło jednak być inaczej – sklep Basic Safety Store współpracuje na stale z praktycznie wszystkimi najbardziej znanymi markami z branży BHP. Możesz więc liczyć na ofertę złożoną z najlepszych propozycji na rynku.