Filtruj według
Marka
Marka
Cena
Cena

Nowe Produkty

New products

Spodnie Robocze z Odpinanymi Nogawkami

Spodnie robocze z odpinanymi nogawkami. Wybierz model 2w1

W ofercie sklepu Basic Safety Store dbamy o to, aby każdy fachowiec znalazł u nas odpowiednie wyposażenie dla siebie. Tym razem przygotowaliśmy szeroki wybór spodni, które śmiało można nazwać modelami 2w1. Dlaczego? To spodnie robocze z odpinanymi nogawkami, które możesz z powodzeniem użytkować przez cały rok. Wystarczy, że w upalny dzień jednym ruchem odepniesz nogawki – brzmi wygodnie? Bo takie właśnie jest! Naszym zdaniem bezpieczeństwo w pracy jest bardzo ważne – ale równie istotne jest również zadbanie o swój komfort. Jeśli choć raz gotowałeś się w swoich roboczych spodniach, gdy upał lał się z nieba, to doskonale wiesz, jak w takich warunkach spada efektywność działania.

W naszej pracy uwielbiamy łączyć praktyczność, trwałość i wygodę użytkowania. Spodnie robocze z odpinanymi nogawkami są tego najlepszym przykładem. W naszej ofercie znajdziesz modele w różnych kolorach i przedziałach cenowych – dzięki temu każdy znajdzie propozycję idealną dla siebie. Do tego szeroki wybór rozmiarów sprawi, że praktycznie każdy zainteresowany z łatwością wybierze taki model, który zapewni mu swobodę ruchów, a co za tym idzie wygodną i komfortową pracę w każdych warunkach. Przekonaj się sam, sprawdzając naszą ofertę.

Aktywne filtry

Spodnie robocze z odpinanymi nogawkami – jeszcze więcej wygody

Czy jakość tego typu odpinanych propozycji odbiega od klasycznych spodni roboczych? Absolutnie nie. W naszej ofercie znajdziesz modele wykonane z najlepszych materiałów, które nawet po wielokrotnym praniu zapewniają stabilność rozmiarów i kolorów. Dzięki temu wybrane spodnie posłużą Ci przez naprawdę długi czas, nie tracąc na swoim profesjonalnym wyglądzie. Ale to wciąż nie wszystko. Zadbaliśmy również o takie detale, jak podwójne szwy, szyte mocną nicią (które chronią przed rozdarciami), kontrastowe lamówki, czy wreszcie wstawki kolorystyczne, które urozmaicają design.

Ze spodniami roboczymi z odpinanymi nogawkami możesz pracować w każdych warunkach

Sami jesteśmy fachowcami, którzy nie boją się ciężkiej pracy i wyzwań. Dzięki temu z pierwszej ręki wiemy, jakie propozycje są warte uwagi, a jakie… powiedzmy, że na nią nie zasługują. Możesz być pewien, że do naszej oferty dodaliśmy wyłącznie propozycje z tej pierwszej kategorii. Po pierwsze: możesz liczyć na najlepszych producentów, z którymi współpracujemy od lat. Po drugie: jakość proponowanych przez nas spodni, w których możesz z łatwością odpiąć nogawki, potwierdzają setki pozytywnych opinii.

Dzięki spodniom roboczym z odpinanymi nogawkami praca jest bardziej komfortowa

Duża ilość ryglówek w miejscach szczególnie narażonych na rozprucie, odpinane nogawki, szlufki na pasek, a do tego duża ilość wygodnych i dobrze zabezpieczonych kieszeni – to tylko kilka zalet proponowanych przez nas spodni, w których możesz odpiąć nogawki. Do tego poszczególne modele posiadają odblaskowe wstawki, które mają za zadanie zwiększyć widoczność w słabo oświetlonych miejscach oraz po zmroku. To jeszcze bardziej zwiększy Twoje bezpieczeństwo.