Nowe Produkty

New products

Kalosze z Pianki EVA

Kalosze z pianki EVA. Jeszcze więcej wygody

W ofercie sklepu Basic Safety Store możesz liczyć na najlepsze propozycje na rynku. Tym razem nie jest inaczej. Kalosze z pianki EVA, które znajdziesz w naszej ofercie, to modele najwyższej klasy. Zacznijmy od tego, że pianka EVA to połączenie octanu winylu i kopolimeru etylenu – i to połączenie robi dobrą robotę. To nie jest przypadek, że dziś na rynku BHP nie ma producenta, który nie miałby w swojej ofercie kaloszy z tego tworzywa. Sami jesteśmy fachowcami z wieloletnim doświadczeniem i pamiętamy czasy, w których polski rynek był dosłownie zalany propozycjami wątpliwej jakości. Dziś, m.in. za sprawą naszego sklepu, możesz liczyć na najlepsze środki ochrony indywidualnej w najlepszych cenach.

Początkowo materiał ten był wykorzystywany do tworzenia podeszwy w obuwiu sportowym – szybko jednak zdano sobie sprawę z jego wyjątkowych właściwości. Właśnie dlatego dziś można znaleźć obuwie w całości wykonane właśnie z tego typu pianki. Jakie zalety niesie ze sobą to rozwiązanie? Kalosze z pianki EVA cechują się wysokim komfortem użytkowania. A nie jest przecież tajemnicą, że szczególnie w przypadku kaloszy ma to ogromne znaczenie. Starsze modele niskiej klasy były bardzo sztywne, co nie ułatwiało wielogodzinnej pracy na nogach. Na szczęście dziś problem ten został wyeliminowany.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Kalosze z pianki EVA – zadbaj o ochronę stopy

Na co możesz liczyć, stawiając na kalosze z naszej oferty? Przede wszystkim na niezwykle solidne obuwie, które sprawdzi się w pracy nawet przy wyjątkowo niesprzyjających warunkach. Co powiesz na podeszwę wykonaną z materiałów zapewniających doskonałą amortyzację i sprężystość chodu? Tak, odpowiednio gruba podeszwa ochroni stopę przed ostrymi kamieniami i pozostałymi zagrożeniami, na które możemy natrafić podczas poruszania się. Oczywiście wiele zależy od branży, w jakiej pracujesz oraz od zakresu wykonywanych obowiązków. Jedno jest pewne – z tego wyboru będziesz z pewnością zadowolony.

Z kaloszami z pianki EVA ułatwiasz sobie pracę

Szukasz takiego modelu, który sprawi, że wielogodzinna praca na nogach będzie dużo łatwiejsza do zniesienia? W takim razie doskonale trafiłeś. Modele, które Ci proponujemy, wyróżniają się niezwykle niską wagą, co sprawia, że poruszanie się jest dużo wygodniejsze. Jeśli w pracy robisz kilka tysięcy kroków, to możesz nam wierzyć, że nawet niewielka różnica w wadze obuwia robi kolosalną różnicę. A to wciąż nie wszystkie zalety tego typu obuwia. Jesteś ciekawy? W takim razie opowiadamy dalej.

Dzięki kaloszom z pianki EVA ochronisz swoje stopy

Jedną z kluczowych cech, na które z pewnością zwracasz uwagę, dobierając obuwie przeznaczone do pracy (szczególnie do pracy w trudniejszych warunkach), jest termoizolacja. W tym przypadku nie musisz się o to martwić. Modele z naszej oferty pod tym względem zdecydowanie się wyróżniają – dzięki temu posłużą Ci w pracy przez cały rok. Oczywiście poszczególne propozycje różnią się parametrami technicznymi. Nie czekaj więc dłużej i już teraz rzuć na nie okiem. Jesteśmy pewni, że niejedna propozycja wpadnie Ci w oko.