Nowe Produkty

New products

Buty Robocze Krótkie

Buty robocze krótkie – wygoda poruszania i ochrona stóp

Bez wątpienia odpowiednie obuwie stanowi jeden z najważniejszych elementów stroju roboczego. Wpływa przecież zarówno na komfort poruszania się, jak i na nasze bezpieczeństwo. Właśnie dlatego stale rozbudowujemy ofertę sklepu Basic Safety Store, dodając do niej kolejne modele od cenionych i uznanych producentów. Do tego tak pogrupowaliśmy wszystkie produkty, abyś z łatwością mógł znaleźć interesujący Cię model. Doskonałym przykładem są buty robocze krótkie. W tej kategorii znajdziesz niskie obuwie, które sprawdzi się doskonale zarówno przy pracy wewnątrz (np. w magazynie, czy hali produkcyjnej), jak i na zewnątrz i to przy naprawdę niesprzyjających warunkach pogodowych. Wszystko za sprawą doskonałych projektów, nad którymi czuwali najlepsi fachowcy zarówno na polskim, jak i europejskim rynku.

Buty robocze krótkie z naszej oferty to propozycje najwyższej klasy. Do tego możesz liczyć z naszej strony zarówno na obuwie dla panów, jak i pań. Do tego wszystkie buty spełniają restrykcyjne wymagania klasy S1, S2 i S3. Obuwie należące do tych klas musi być zgodne z normą EN ISO 20345. Nie może być jednak inaczej – współpracujemy z producentami, którzy zyskali doskonałą opinię wśród fachowców z całego kraju. To najwyższa klasa, która zdecydowanie robi różnicę w pracy nawet w najtrudniejszych warunkach. Zadbaj więc o odpowiednią ochronę stóp oraz komfort poruszania się tak ważny w przypadku wielogodzinnej pracy na nogach.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Postaw na najlepszych i wybierz buty robocze krótkie

W asortymencie naszego sklepu możesz liczyć na modele, których trwałość pozwoli na długą eksploatację. To naprawdę ważne, ponieważ z doświadczenia wiemy, że modele kiepskiej klasy szybko ulegają zniszczeniu, np. uszkodzeniom mechanicznym. Wychodzimy więc z założenia, że lepiej posiadać obuwie szczególnie wytrzymałe, które posłuży nam przez zdecydowanie więcej niż jeden sezon. Nie ryzykuj więc dłużej i połącz jakość, wygodę użytkowania i niezawodność. Możesz być pewien, że tego wyboru nie pożałujesz. Coś o tym wiemy!

Ruszaj do pracy z butami roboczymi krótkimi

Oczywiście sama wygoda użytkowania to nie wszystko. Zadbaliśmy również o odporność butów. Przykładem mogą być podeszwy, które łączą w sobie wiele cech. Wystarczy wspomnieć o modelach z bieżnikami odpornymi na oleje, benzynę i inne rozpuszczalniki oraz temperaturę. Dzięki takim zabezpieczeniom poruszanie się nawet w trudnym środowisku jest dużo bardziej komfortowe, a co za tym idzie – również bezpieczne.

Dzięki butom roboczym krótkim możesz poruszać się w trudnych warunkach

Czasem przychodzi nam pracować w naprawdę trudnym terenie. Wtedy odpowiednie obuwie jest na wagę złota. Nie ryzykuj więc dłużej i już teraz sprawdź naszą ofertę. Warto w tym miejscu podkreślić, że nasz sklep posiada wykwalifikowaną kadrę, która z przyjemnością pomoże Ci dokonać odpowiedniego wyboru. Proponujemy Ci modele w różnych kategoriach cenowych, dzięki czemu dobierzesz produkt do swoich potrzeb i możliwości. Sam się przekonaj. Praca wyspecjalizowanych fachowców jeszcze nigdy nie była tak bezpieczna.