Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Akcesoria do Ochrony Głowy

Akcesoria do Ochrony Głowy

Akcesoria do ochrony głowy dostępne w sklepie

Dlaczego właściwa ochrona głowy w miejscu pracy jest tak ważna? Ponieważ zabezpiecza nie tylko przed urazami mechanicznymi spowodowanymi przez spadające przedmioty, ale również przed promieniami UV, deszczem i pyłem. Do tego w naszej ofercie możesz liczyć na takie nakrycia głowy, które posiadają fabryczne sloty montażowe umożliwiające szybkie i pewne dołączenie akcesoriów dodatkowych jak okulary, osłony przeciwodpryskowe, nauszniki przeciwhałasowe, czy paski podbródkowe. Dzięki temu maksymalnie zabezpieczysz siebie lub swoich pracowników w miejscu pracy. Pamiętaj, że ze zdrowiem nie warto ryzykować. Bezpieczeństwo zawsze powinno być na pierwszym miejscu.

Odpowiednia ochrona głowy to niezwykle ważny wymóg przepisów BHP. Chodzi przecież o to, że podczas wykonywania pracy, głowa jest często narażona na urazy, choćby przez ryzyko uderzenia w wystające elementy konstrukcyjne, czy też spadające z wysokości przedmioty. Na placu budowy, czy w zakładach przemysłowych takie ryzyko jest bardzo duże. Pamiętaj, że to właśnie głowa jest najbardziej narażona na uszkodzenia. Właśnie dlatego, aby uniknąć zagrożenia, niezbędne jest zastosowanie środków ochrony indywidualnej – a do takich należy sprzęt chroniący głowę pracownika.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Akcesoria do ochrony głowy chronią zdrowie i życie

Na jakie akcesoria do ochrony głowy możesz liczyć w naszej ofercie? Przede wszystkim na różnego rodzaju kaski, hełmy i czapki. Od czego zależy wybór? Ten uzależniony jest oczywiście od ryzyka związanego z wykonywaną pracą. Sam kask to przecież absolutnie podstawowe narzędzie ochrony głowy przed urazami, skaleczeniami i uderzeniami. To szczególnie ważne w pracach na budowie, w kopalniach, we wszelkich pracach wysokościowych, a także w halach magazynowych. W takich warunkach pracownik zawsze musi być odpowiednio chroniony.

Z akcesoriami do ochrony głowy zadbasz o komfort pracy

Właściwa ochrona głowy to nie tylko kaski, ale również szereg dodatkowych akcesoriów, jak choćby wkładki do kasku, kołnierze osłaniające kark, paski podbródkowe, ramki do akcesoriów, kaptury ochronne i wiele innych. W sklepie Basic Safety Store możesz dobrać odpowiedni sprzęt ochronny dopasowany do swoich potrzeb. Po prostu sprawdź naszą ofertę lub się z nami skontaktuj – z pewnością doradzimy Ci najlepsze rozwiązania.

Dzięki akcesoriom do ochrony głowy poczujesz się bezpieczniej

Przepisy BHP nie powstały po to, żeby utrudniać życie, tylko żeby je ratować. W miejscu pracy, szczególnie jeśli chodzi o wymagającą pracę, fachowiec narażony jest na szereg zagrożeń. Właśnie dlatego odpowiednia ochrona jest absolutną podstawą. Nie ryzykuj i postaw na sprzęt z zaufanego sklepu, w którym pracują ludzie z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. U nas możesz liczyć na najlepsze marki, a każdy produkt posiada niezbędne certyfikaty jakości, potwierdzające zgodność z restrykcyjnymi normami bezpieczeństwa. Sprawdź sam.