Nowe Produkty

New products

Pachołki Drogowe

Pachołki Drogowe

Pachołki drogowe dostępne w naszej ofercie

Nie da się ukryć, że pachołki drogowe to częsty widok na drogach, czy placach budowy. Trudno się zresztą dziwić – tego typu elementy zdecydowanie zwiększają bezpieczeństwo zarówno kierowców, jak i przechodniów. Sygnalizują chwilowe utrudnienia na drodze, przykuwają uwagę i wzbudzają ostrożność. Najczęściej oczywiście widzimy je na naszych drogach, gdzie zaznacza się nimi chwilowe utrudnienia. To dla kierowców jasny sygnał, aby zwolnili i byli czujni. Wyznaczają bowiem tor jazdy, zwiększając w ten sposób bezpieczeństwo poruszających się po drodze kierowców i pieszych. To również istotny element wyposażenia każdego sklepu z wyposażeniem BHP.

Pachołki drogowe można zastosować wszędzie tam, gdzie malowane są pasy lub trwa naprawa barierek ochronnych. Wykorzystywane są również do oznaczania skosów i miejsc niebezpiecznych. Do tego skutecznie zabezpieczają świeżo malowane linie oznakowania poziomego oraz przydają się na budowach, jak również w garażach. To niezwykle uniwersalny element wyposażenia, który powinien znaleźć się w niemal każdej firmie. Na szczęście teraz nie musisz szukać daleko. Cały niezbędny asortyment znajdziesz w jednym miejscu – w naszym sklepie. Z naszej strony możesz liczyć na praktycznie wszystkie znane na rynku marki z branży BHP i ppoż. Wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wybierz solidnie wykonane i widoczne pachołki drogowe

Jakie zalety niesie ze sobą ich stosowanie? Przede wszystkim tego typu elementy ostrzegawcze zwiększają bezpieczeństwo kierowcy i innych osób poruszających się na drodze, usprawniają ruch (wyznaczając kierunek jazdy), nie powodują uszkodzenia pojazdu podczas najechania (np. na placu manewrowym), są lekkie i tanie, a przede wszystkim są widoczne z daleka (dzięki odblaskom lub lampom ostrzegawczym). Zwłaszcza że w naszej ofercie znajdziesz profesjonalne propozycje od cenionych producentów. Możesz więc liczyć na najwyższą solidność wykonania.

Z pachołkami drogowymi zwiększysz bezpieczeństwo

Wbrew pozorom zakres zastosowania tego typu elementów ostrzegawczych jest naprawdę duży. Już wspominaliśmy o wyznaczaniu właściwego toru jazdy pojazdów. Do tego można nimi oznaczać krótkotrwałe roboty (oraz roboty szybko postępujące) orz doraźnie oznaczać miejsca niebezpieczne. Ważne jest jednak, aby wybrać takie pachołki, które wyróżniają się solidnością wykonania. Muszą być odpowiednio zaprojektowane (zgodnie z obowiązującymi normami) oraz trwałe, aby nie uległy szybkiemu uszkodzeniu.

Zabezpiecz niebezpiecznym teren dzięki pachołkom drogowym

Jak wspominaliśmy, to również istotny element wyposażenia każdego sklepu z wyposażeniem BHP. Nie mogło ich również zabraknąć u nas. W Basic Safety Store możesz liczyć na solidnie wykonane propozycje od uznanych producentów! Wybierając propozycje z naszej oferty możesz być pewien, że wybierasz jakość potwierdzoną kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. U nas nie ma mowy o półśrodkach, czy wątpliwej klasy propozycjach. Sam się przekonaj – zwłaszcza że z bezpieczeństwem nie ma żartów.