Nowe Produkty

New products

Czepki Jednorazowe Kosmetyczne

Czepki jednorazowe kosmetyczne. Sprawdź ofertę

W ofercie naszego sklepu możesz liczyć również na czepki jednorazowe kosmetyczne. Tego typu modele z powodzeniem odnajdują się w różnego rodzaju salonach kosmetycznych, fryzjerskich, ale również w gabinetach medycznych i masażu oraz salonach spa. Co powinieneś o nich wiedzieć? Cóż, przede wszystkim spełniają one funkcję ochronną i są stosowane często podczas zabiegów. Pozwalają przy tym zachować odpowiednią higienę pracy, która w tego typu środowiskach powinna być priorytetem. Szukasz sprawdzonych marek? Nie lubisz stawiać na bylejakość? W takim razie doskonale trafiłeś.

Czepki jednorazowe kosmetyczne muszą przede wszystkim osłonić głowę lub odsłonić twarz zagarniając włosy. Z tego względu mają bardzo szerokie zastosowanie w ośrodkach medycznych, jak i również salonach kosmetycznych. Nie jest również tajemnicą, że to niezwykle praktyczne akcesoria. Przykład? Choćby fakt, że podczas zabiegów chronią włosy pacjenta przed stosowanymi na skórę twarzy kosmetykami. Zapobiegają również rozprzestrzenianiu się włosów w gabinecie, co zwiększa poziom sterylności. Jest to szczególnie ważne podczas wykonywanych zabiegów, gdy higiena pracy i bezpieczeństwo klienta, czy pacjenta, są priorytetowe.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Czepki jednorazowe kosmetyczne to podstawa higieny

W naszej ofercie możesz liczyć na szeroki wybór różnorodnych propozycji. Na uwagę zasługują choćby czepki fryzjerskie, które nieco odróżniają się od wersji kosmetycznych. Możesz być jednak pewien, że niezależnie od wybranego modelu, będziesz mógł liczyć na doskonałą jakość. Jako fachowcy o wieloletnim doświadczeniu sami nie znosimy fuszerki i propozycji wątpliwej klasy. W tym przypadku nie jest inaczej – w ofercie naszego sklepu znajdziesz czepki o odpowiedniej trwałości. Jednorazowe nie znaczy przecież „tandetnej jakości”. Możesz więc być pewien, że wybrany model nie ulegnie rozdarciu, służąc Ci przez cały zabieg lub po prostu w trakcie wykonywanej pracy.

Z czepkami jednorazowymi kosmetycznymi zadbasz o higienę pracy

Nie ulega wątpliwości, że tego typu ochrona głowy, oferowana klientom na czas trwania zabiegu, zdecydowanie przyczynia się do zwiększenia poziomu komfortu oraz bezpieczeństwa i higieny. Jednorazowe propozycje są zazwyczaj wytworzone z bardzo lekkiej tkaniny, jaką jest włóknina. Co to oznacza? Przede wszystkim fakt, że ma właściwości hipoalergiczne, dzięki czemu z czepków korzystać mogą osoby mające wrażliwą skórę. A to wciąż nie wszystko – włóknina wyróżnia się również wysoką chłonnością i wytrzymałością, a także szybkim rozkładem, co sprzyja ekologii.

Czepkom jednorazowym kosmetycznym

Tego typu czepki mogą być również wykonane z odpornej folii, która zabezpiecza włosy i skórę przed wieloma czynnikami zewnętrznymi. Chodzi o to, aby dostosować rodzaj ochrony głowy do indywidualnych potrzeb użytkownika. Możesz także liczyć na wersje zarówno wiązane, jak i te z wszytą gumką. Możliwość zapięcia zwiększa wygodę noszenia oraz stabilność czepka – wybierz najlepsze propozycje dla siebie, swoich pracowników lub Klientów już teraz. Zwłaszcza że dajemy Ci szeroki wybór propozycji!