Czepki Jednorazowe

Czepki Jednorazowe

Czepki jednorazowe, które nie zawodzą

Praca w niektórych branżach wymaga od nas odpowiednich zabezpieczeń. Nie zawsze są to zagrożenia związane z przemysłem, gdy trzeba się zabezpieczyć przed gorącem, czy groźnymi substancjami. Przykład? Choćby czepki jednorazowe, które najczęściej służą jako zabezpieczenie głowy, a konkretnie włosów, oraz innych ciał obcych, które nie powinny się wydostawać w czasie przygotowywania produktów. Dzięki temu są tak popularnym wyborem pracowników w wielu miejscach pracy, jak choćby w przemyśle spożywczym, gastronomicznym, na stołówkach, czy w kuchniach i restauracjach. Ale poleca się je również do salonów kosmetycznych, czy fryzjerskich. W każdym z tych miejsc sprawdzą się doskonale, podnosząc komfort pracy. Zwłaszcza jeśli będą to propozycje trwałe, które nie zawiodą w najmniej odpowiednim momencie. Na szczęście od tego masz nas.

W Basic Safety Store proponujemy Ci czepki jednorazowe od sprawdzonych producentów. Jednorazowe nie musi przecież oznaczać „nietrwałe”. Wręcz przeciwnie. Aby zachować odpowiednią higienę pracy, należy zabezpieczyć się w taki czepek, który przytrzyma i „schowa” nasze włosy, nie ulegając zniszczeniu, czy rozdarciom. Warto w tym miejscu podkreślić, że  w takich miejscach, jak choćby zakłady przetwórstwa żywności, panują bardzo wysokie standardy, jeżeli chodzi o zachowanie higieny. Warto więc się odpowiednio zabezpieczyć – siebie oraz swoich pracowników oczywiście.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Zadbaj o higienę pracy, wybierając czepki jednorazowe

Pamiętaj, że tego typu zabezpieczenia głowy  chroni nie tylko ciało, ale również otoczenie, w którym pracujemy. Właśnie dlatego materiały, z których wykonuje się czepki jednorazowe, powinny być lekkie oraz trwałe. Tego typu osłonę najczęściej wykonuje się z polipropylenu, czy wiskozy. Jednak nie musisz się martwić – w ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór trwałych i wygodnych propozycji. No właśnie – wygoda. To słowo klucz. Nasz sklep na stałe współpracuje z najlepszymi producentami na rynku, dlatego możesz liczyć na propozycje najwyższej jakości, które zyskały uznanie wśród fachowców z całej Polski i nie tylko!

Z czepkami jednorazowymi zabezpieczysz się w miejscu pracy

Pamiętaj, że tego typu zabezpieczenia mogą mieć różne przeznaczenie. Właśnie dlatego tak ważne jest dobranie odpowiedniej propozycji do potrzeb i wymagań stanowiska pracy. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne propozycje, które spełniają najwyższe normy jakości. Nie może być jednak inaczej – współpracujemy z najlepszymi. Nie bez powodu zaufały nam już setki, a można i śmiało powiedzieć, że tysiące, fachowców.

Zabezpiecz włosy, dzięki czepkom jednorazowym

Dbamy o to, aby w naszej ofercie znajdowały się wyłącznie propozycje najwyższej klasy. W tym przypadku nie jest inaczej. Możesz liczyć na odpowiednio trwałe, estetyczne, ale i bardzo komfortowe propozycje, najczęściej dostępne w kolorze białym, ale nie tylko. To podstawa wyposażenia pracownika, który musi zachować najwyższą higienę podczas przygotowywania posiłków, a także wykonywania zabiegów kosmetycznych, medycznych, czy na halach produkcyjnych, gdzie produkuje się żywność, a następnie ją pakuje.