Nowe Produkty

New products

Czepki Jednorazowe Harmonijka

Czepki jednorazowe harmonijka – sprawdź je

Nie jest tajemnicą, że różne rodzaje czepków są nieodłącznym elementem stroju ochronnego pracowników w wielu branżach, w tym w branży gastronomicznej, kosmetycznej, spożywczej, czy choćby farmaceutycznej. To absolutna podstawa, ponieważ dzięki tego rodzaju zabezpieczeniom użytkownik nie musi się martwić o zanieczyszczenie włosami otoczenia, w którym odbywają się prace. Do tego czepki jednorazowe harmonijka chronią również włosy przed zabrudzeniem. A w wielu miejscach o to naprawdę nie trudno. Warto więc odpowiednio zabezpieczyć swoją głowę, zwłaszcza że w naszej ofercie możesz liczyć na szeroki wybór wygodnych i wartych polecenia modeli. Sprawdź sam i ciesz się wygodniejszą pracą.

Warto podkreślić, że w takich miejscach, jak zakłady przetwórstwa żywności, restauracje, czy hale produkcyjne należy zachować naprawdę wysokie standardy higieny. Nie ma tu miejsca na niedociągnięcia, czy ochronę na pół gwizdka. Właśnie dlatego w każdej firmie zajmującej się żywnością znajdziemy magazyn odzieży ochronnej, a w nim między innymi czepki jednorazowe harmonijka. Tego typu modele są niezwykle wygodne, a przy tym skuteczne. Dlaczego? Dlatego, że okalają całą głowę, zabezpieczając włosy przed wysunięciem się pod czepkiem. Możesz być pewien, że dzięki temu Twoja praca będzie bardziej komfortowa.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Czepki jednorazowe harmonijka to wygoda użytkowania

W naszej ofercie znajdziesz modele w rozmiarze uniwersalnym, pasującym na każdą głowę. Do tego modele typu „harmonijka” doskonale sprawdzają się w  każdych warunkach, dzięki czemu bez trudu znajdziesz czepek dla siebie, dostosowany do specyfiki wykonywanej przez siebie pracy. To doskonała ochrona, która zapobiega wypadaniu włosów, umożliwiając utrzymanie najwyższej higieny m.in. w gabinetach kosmetycznych, zabiegowych, SPA, szpitalach itp.

Zabezpiecz swoje włosy z czepkami jednorazowymi harmonijka

Dzięki zakończeniu z gumką wokół brzegu tego typu modele czepków doskonale przylegają do skóry głowy. To minimalizuje do zera ryzyko wysunięcia się włosów. Właśnie z tego powodu modele harmonijkowe są tak chętnie wybierane przez fachowców pracujących w tak wielu branżach. Do tego całość wykonana jest najczęściej z bardzo przewiewnej włókniny, m.in. typu Spunbond. To zdecydowanie podnosi komfort użytkowania – a to szczególnie ważne przy wysokich temperaturach.

Dzięki czepkom jednorazowym harmonijka włosy są lepiej chronione

W ofercie sklepu Basic Safety Store możesz liczyć na naprawdę szeroki wybór propozycji. Bez trudu znajdziesz takie czepki, które sprawdzą się w 100% w pracy, którą wykonujesz. Do tego możesz liczyć na ich uniwersalny kolor i krój. Dzięki temu zachowasz profesjonalizm i wygodę pracy – a trzeba przyznać, że to absolutna podstawa, niezależnie od rodzaju obowiązków, które się wykonuje. Nie szukaj więc dłużej i już teraz postaw na zaufany sklep ze sprawdzoną ofertą. Zwłaszcza że w Basic Safety Store możesz liczyć na najlepszych fachowców, którzy doradzą Ci najtrafniejszy wybór. Przekonaj się sam.