Nowe Produkty

New products

Czepki Jednorazowe Niebieskie

Czepki jednorazowe niebieskie do pracy w różnych środowiskach

Sklep Basic Safety Store tak komponuje swoją ofertę, aby każdy wyspecjalizowany fachowiec mógł liczyć na odpowiednie środki ochrony indywidualnej. Nie inaczej jest i w tym przypadki. Czepki jednorazowe niebieskie, które u nas znajdziesz, pochodzą od sprawdzonych marek.  Warto podkreślić, że nadają się do użytku w różnych środowiskach, w tym w laboratoriach, przy przetwórstwie żywności i przy obchodzeniu się z nią. Możesz także liczyć na różne kroje i modele. W poszczególnych propozycjach zakrętki są pofałdowane, aby zapewnić maksymalną ochronę głowy, a elastyczny pałąk na głowę zapewnia bezpieczne i wygodne dopasowanie. Dzięki temu praca jest jeszcze bardziej komfortowa, a Ty nawet nie odczujesz, że na głowie masz czepek.

Nie jest tajemnicą, że istnieje wiele miejsc, w których przepisy BHP wymagają przykrywki włosów, a takie nasadki mogą znajdować się w wielu miejscach pracy – to szczególne ważne, ponieważ chodzi zarówno o zachowanie higieny pracy, jak i komfortu użytkownika (także jego bezpieczeństwa). Czepki jednorazowe niebieskie mają wiele zalet. Przede wszystkim dzięki temu, że są jednorazowe, nie muszą być czyszczone. Jednak „jednorazowe” nie oznacza „byle jakie”. Same czepki wyróżniają się doskonałą trwałością. Możesz być pewien, że nie dojdzie do ich rozerwania na głowie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Czepki jednorazowe niebieskie się nie rozrywają

Tego typu propozycje są często wspólnym elementem odzieży higienicznej. Równie często są wykorzystywane w różnego rodzaju laboratoriach, pomieszczeniach, w których trzeba zachować szczególną czystość i sterylność, w przetwórstwie żywności, leków, czy po prostu w placówkach medycznych. Bardzo często musi zakładać je cały personel – to jeden z tych środków ochrony indywidualnej, który zawsze powinien być na miejscu. Dla nas jest to chleb powszedni – już od kilkunastu lat dostarczamy wszystkim polskim fachowcom odpowiednie środki ochrony indywidualnej. Na nas po prostu możesz liczyć.

Z czepkami jednorazowymi niebieskimi zachowujesz higienę pracy

Nasza oferta produktów zabezpieczających i środków ochrony osobistej jest szeroka i jesteśmy pewni, że możemy pomóc Ci bez względu na to, czego potrzebujesz. W tym przypadku nie jest inaczej. Tego typu czepki jednorazowe wykonane są w uniwersalnym kolorze niebieskim, dlatego z pewnością odnajdą się w każdym środowisku pracy. Do tego w naszym sklepie gwarantujemy Ci nie tylko najwyższą jakość wykonania, ale również odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. To gwarancja bezpieczeństwa i udanych zakupów.

Sprawdź szeroki asortyment czepków jednorazowych niebieskich

Nie jest żadną tajemnicą, że obecnie zachowywanie szczególnych środków ostrożności i dbanie o higienę w miejscu pracy jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Oczywiście środki ochrony najściślej przestrzegane są przez pracowników oddziałów zakaźnych – to w takich miejscach zachodzi największe ryzyko zakażenia, a dzięki zachowaniu takich środków ostrożności zapobiega się szerzeniu zakażeń poza miejscem pracy. Jednak pracownicy wielu innych branż narażeni są na duże ryzyko. Dzięki odpowiednim środkom ochronnym można je zminimalizować. Zrób to jeszcze dziś i przejrzyj naszą ofertę. Naprawdę warto!