Nowe Produkty

New products

Czepki Jednorazowe Foliowe

Czepki jednorazowe foliowe – przede wszystkim higiena

Cóż, czasem praca wymaga od nas zabezpieczenia swoich włosów. Chodzi przecież o to, aby z jednej strony je chronić (choćby przed pochlapaniem farbą), a z drugiej nie dopuszczać ich do kontaktu np. z żywnością. Sam widzisz, jak szerokie zastosowanie posiadają czepki jednorazowe foliowe. Dzięki temu są tak popularnym wyborem pracowników w wielu miejscach pracy, jak choćby w przemyśle spożywczym, gastronomicznym, na stołówkach, czy w kuchniach i restauracjach – sam przyznaj, że w tych miejscach przestrzeganie zasad higieny powinno być priorytetem. Teraz to dużo łatwiejsze, zwłaszcza że na rynku masz naprawdę szeroki wybór różnorodnych czepków. Na jakie propozycje możesz liczyć w naszej ofercie?

Naszą ofertę komponujemy w taki sposób, aby odpowiadać na potrzeby wszystkich Klientów. Z powodzeniem odnajdą się więc choćby w salonach kosmetycznych, czy fryzjerskich. Zwłaszcza że to naprawdę trwałe propozycje, które nie zawiodą w odpowiednim momencie. To doskonałe zabezpieczenie głowy, a w szczególności włosów. Chodzi przecież o to, aby zachować odpowiednią higienę pracy, zabezpieczając się takim czepkiem, który przytrzyma i „schowa” nasze włosy, nie ulegając zniszczeniu, czy rozdarciom (przecież w pracy czeka na nas wiele wyzwań). Nie czekaj więc dłużej i już teraz sprawdź naszą ofertę – jesteśmy pewni, że znajdziesz w niej to, czego szukasz.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Czepki jednorazowe foliowe doskonale zabezpieczają włosy

Warto podkreślić, że zwykle czepki produkowane są w uniwersalnym rozmiarze, który pasuje na każdą głowę. Do tego poszczególne modele różnią się między sobą przeznaczeniem. Mogą posiadać choćby daszki lub specjalną konstrukcję, umożliwiającą ukrycie długich włosów. Dzięki temu bez problemu każdy jest w stanie znaleźć czepek dla siebie, dostosowując wybór do specyfiki wykonywanej przez siebie pracy. Zwłaszcza że dajemy Ci naprawdę szeroki wybór propozycji.

Zabezpiecz swoje włosy z czepkami jednorazowymi foliowymi

Warto jednak podkreślić, że pomimo pełnienia teoretycznie tego samego zadania poszczególne rodzaje czepków różnią się od siebie materiałem oraz właściwościami ochronnymi. Z tego powodu wykonane są z innych materiałów. Łączy je jednak lekkość, a zarazem wytrzymałość. Najczęściej wykorzystuje się polipropylen, wiskozę, czy nawet celulozę. My tym razem przedstawiamy Ci modele foliowe, które są doskonałym kompromisem pomiędzy lekkością (nie niszczą włosów), trwałością i niską ceną.

Dzięki czepkom jednorazowym foliowym czujesz się pewniej

Nie da się ukryć, że odpowiednio zabezpieczony pracownik czuje się po prostu pewniej. Szczególnie jeśli chodzi o jego bezpieczeństwo. W przypadku włosów odpowiednie zabezpieczenia się szczególne ważne, bo włosy są nie tylko wrażliwe, ale także kłopotliwe – jeśli są dłuższe, to ryzyko wkręcenia się w tryby maszyny jest naprawdę duże. Z kolei przy pracy w przemyśle spożywczym, czy w laboratorium, włosy muszą być zabezpieczone przed wypadaniem. W przeciwnym wypadku możemy zanieczyścić produkty, czy materiały, z którymi pracujemy. Na szczęście w naszym sklepie możesz liczyć na wszystkie niezbędne zabezpieczenia – to podstawa zachowania bezpieczeństwa i higieny pracy.