Nowe Produkty

New products

Czepki Jednorazowe z Daszkiem

Czepki jednorazowe z daszkiem to wybór dla fachowców

W ofercie sklepu Basic Safety Sport znajdziesz praktycznie wszystkie znane na rynku marki z branży BHP i ppoż. Wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III – my po prostu jesteśmy profesjonalistami. Widać to zresztą po setkach pozytywnych opinii i rekomendacji, jakie otrzymuje nasz sklep. Co przygotowaliśmy dla Ciebie tym razem? Czepki jednorazowe z daszkiem. To nieco bardziej rozwinięta wersja klasycznych czepków. Ich zalety? Przede wszystkim dobierając poszczególne modele do naszej oferty, kierowaliśmy się materiałem wykonania. Możesz więc liczyć na produkty wykonane m.in. z polipropylenu (przewiewnej włókniny) z delikatną gumką wokół brzegu w tylnej części czepka. Dzięki temu całość jest niezwykle wygodna.

Co jeszcze wyróżnia proponowane przez nas modele? Czepki jednorazowe z daszkiem są niezwykle trwałe i wytrzymałe, a do tego posiadają szeroki wachlarz zastosowań. Można je z powodzeniem stosować w kosmetyce, medycynie, fryzjerstwie, czy w przemyśle. Do tego przepuszczają powietrze, dzięki czemu skóra głowy „oddycha” – to niezwykle istotne, ponieważ dzięki temu zachowujesz maksymalną higienę, co w przypadku wielogodzinnej pracy na nogach jest niezwykle ważne. Nie czekaj więc dłużej i już teraz skorzystaj z naszej oferty. To będą bardziej niż udane zakupy.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź czepki jednorazowe z daszkiem cenionych producentów

Pamiętaj, że jednorazowe nie musi przecież oznaczać „nietrwałe”. My wyznajemy zupełnie inną zasadę. Aby zachować odpowiednią higienę pracy, należy zabezpieczyć się w taki czepek, który przytrzyma i „schowa” nasze włosy, nie ulegając zniszczeniu, czy rozdarciom – dzięki temu użytkownik może pracować, odczuwając maksymalny komfort. Do tego warto zaznaczyć, że przecież w takich miejscach, jak choćby zakłady przetwórstwa żywności, panują bardzo wysokie standardy, jeżeli chodzi o zachowanie higieny. Należy więc się odpowiednio zabezpieczyć – siebie oraz swoich pracowników.

Z czepkami jednorazowymi z daszkiem możesz pracować bez obaw

Wysoka jakość oraz bardzo dobre gatunkowo materiały, które zostały wykorzystane do produkcji czepków, stanowią ich cechę charakterystyczną. Ale to wciąż nie wszystko. Przecież niepodważalnym atutem oferowanych przez nas produktów jest ich konkurencyjna, przystępna cena. W Basic Safety Store dbamy o to, aby każdy znalazł to, czego szuka.

Dzięki czepkom jednorazowym z daszkiem poczujesz się pewniej

Nasza oferta urządzeń zabezpieczających i środków ochrony osobistej jest szeroka i jesteśmy pewni, że możemy pomóc Ci bez względu na to, czego potrzebujesz. Tego typu czepki jednorazowe z daszkiem nie są absolutnie wyjątkiem! Pamiętaj przy tym, że jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy pytania, to możesz się z nami śmiało skontaktować. Zespół najlepszych fachowców czeka na to, aby móc Ci pomóc. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, a jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy korzystne dla obu stron – po prostu daj nam znać, czego potrzebujesz!