Nowe Produkty

New products

Czepki Jednorazowe Flizelinowe

Czepki jednorazowe flizelinowe – wygoda użytkowania

Różnego rodzaju czepki są nieodłącznym elementem stroju ochronnego pracowników w wielu branżach. Warto w tym miejscu wymienić choćby branżę gastronomiczną, kosmetyczną, spożywczą, czy choćby farmaceutyczną. Dlaczego tego typu zabezpieczenie jest tak ważne? Ponieważ w ten sposób użytkownik nie musi martwić się o zanieczyszczenie otoczenia, w którym odbywają się prace, swoimi włosami. W sklepie Basic Safety Store przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór propozycji. Mamy tu na myśli czepki jednorazowe flizelinowe. Co je wyróżnia? Dlaczego warto na nie postawić? Już odpowiadamy na Twoje pytania.

Oczywiście ochrona może działać w drugą stronę – wygodne czepki jednorazowe flizelinowe chronią również włosy przed dostaniem się do nich zanieczyszczeń. Pamiętaj przy tym, że absolutnie wszystkie placówki medyczne, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności, muszą przestrzegać bardzo rygorystycznych reżimów higienicznych. Chodzi tutaj nie tylko o tak oczywiste aspekty, jak choćby dezynfekcja sprzętu, narzędzi, rąk, ale również odpowiedniej jakości odzież medyczna. I na taką właśnie możesz liczyć w naszej ofercie. Do tego czepki jednorazowe flizelinowe, które u na znajdziesz, pochodzą od sprawdzonych i cenionych producentów.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Czepki jednorazowe flizelinowe od sprawdzonych producentów

Czepki jednorazowe flizelinowe to niezbędne wyposażenie wszystkich osób na oddziałach chirurgicznych, gdzie wykonywane są zabiegi chirurgiczne. Do tego obowiązkowo musi zakładać je cały personel – to jeden z tych środków ochrony indywidualnej, który zawsze powinien być na miejscu. Doskonale to rozumiemy, dlatego w naszej ofercie zebraliśmy propozycje od cenionych i znanych producentów. Ci gwarantują nie tylko najwyższą jakość wykonania, ale również odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa.

Z czepkami jednorazowymi flizelinowymi personel jest bezpieczny

Obecnie zachowywanie szczególnych środków ostrożności i dbanie o higienę w miejscu pracy jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Oczywiście środki ochrony najściślej przestrzegane są przez pracowników oddziałów zakaźnych. Na szczęście wszyscy mogą liczyć na nasz zaufany sklep. Basic Safety Store współpracuje praktycznie ze wszystkimi znanymi na rynku markami z branży BHP i ppoż. Do tego wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III. Możesz więc być pewien, co do jakości naszych produktów.

Chroń siebie i otoczenie, dzięki czepkom jednorazowym flizelinowym

Warto podkreślić, że czepki flizelinowe mają jednak znacznie szersze zastosowanie, niż tylko w placówkach służby zdrowia. To obowiązkowe wyposażenie pracowników kuchni. Do tego sprawdzają się w zakładach usługowych typu kosmetycznego, ale przede wszystkim gastronomicznego. Ich ogromną zaletą jest uniwersalność oraz wysoka trwałość – szczególnie w przypadku propozycji dostępnych w naszej ofercie. Do tego sam materiał zapewnia  naturalny ruch powietrza i nie powoduje przetłuszczania się włosów lub zniszczenia fryzury. To zdecydowanie propozycje, na które warto postawić.