Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Liny i Amortyzatory Bezpieczeństwa

Liny i Amortyzatory Bezpieczeństwa

Liny i amortyzatory bezpieczeństwa czołowych producentów

Wykonywanie prac na dużych wysokościach od zawsze wiąże się z bardzo dużym niebezpieczeństwem zarówno dla zdrowia, jak i życia pracownika. Tutaj nie ma miejsca na półśrodki, zwłaszcza jeśli chodzi o elementy zabezpieczające przed upadkiem. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie akcesoria niezbędne do tego, aby bezpiecznie wykonywać wszelkie prace na wysokościach. Tym razem przedstawiamy Ci liny i amortyzatory bezpieczeństwa. Nad tymi propozycjami czuwali czołowi producenci z branży BHP, którzy dołożyli wszelkich starań, aby stworzyć niezawodny sprzęt. U nas możesz liczyć właśnie na takie propozycje.

Nie da się ukryć, że podczas wykonywania zadań na dużej wysokości, może dojść do upadku, który najprawdopodobniej będzie wiązał się z poważnym uszkodzeniem ciała, a w skrajnych przypadkach nawet śmiercią. Właśnie dlatego tak istotne jest, aby stosować zabezpieczenia, które pozwolą uniknąć takich wypadków i sprawią, że praca będzie po prostu bezpieczniejsza i bardziej komfortowa dla samego fachowca. Tutaj niezbędne są najwyższej jakości liny i amortyzatory bezpieczeństwa. Nie ryzykuj – wybierz propozycje czołowych producentów, które posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich skuteczność. Półśrodki, czy propozycje wątpliwej jakości kończą się, gdy realnie chodzi o ochronę zdrowia i życia użytkownika.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź nasze liny i amortyzatory bezpieczeństwa

Jednymi z najważniejszych elementów w zestawie asekuracyjnym są bez wątpienia linki bezpieczeństwa i amortyzatory. Linki montuje się do stabilnych konstrukcji, by zapobiec upadkowi pracownika, poprzez zatrzymanie spadania. Dzięki temu w trakcie prac użytkownik czuje też większy komfort. Trzeba jednak przyznać, że swobodny lot w dół powoduje powstawanie bardzo groźnych sił oddziałujących na ciało – w przypadku naprężenia liny może dojść nawet do złamań. W tym celu stosuje się amortyzatory, które są montowane do liny, a następnie to amortyzator montuje się do elementu konstrukcji. To gwarantuje bezpieczeństwo nawet w przypadku upadku z dużej wysokości.

Z tymi linami i amortyzatorami bezpieczeństwa będziesz bezpieczny

Praca na wysokości dotyczy między innymi monterów reklam, czy sprzątaczy pionowych powierzchni, ale również różnego rodzaju pracowników na budowach oraz serwisantów słupów energetycznych. Wszyscy Ci specjaliści potrzebują odpowiednich zabezpieczeń, które pozwolą im na bezpieczną i komfortową pracę. W takich sytuacjach naprawdę nie warto ryzykować, stawiając na półśrodki, czy propozycje wątpliwej klasy.

Dzięki odpowiednim linom i amortyzatorom bezpieczeństwa poczujesz się pewniej

Różnego rodzaju prace na wysokościach wymagają od fachowca nie tylko stalowych nerwów, ale także odpowiednich zabezpieczeń. Nie ryzykuj więc i postaw na ofertę sprawdzonego i zaufanego sklepu. W naszej ofercie znajdziesz praktycznie wszystkie znane na rynku marki z branży BHP. Do tego wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty europejskie, które potwierdzają ich jakość. To zdecydowanie będą udane zakupy – przekonaj się sam już teraz.