Nowe Produkty

New products

  • netto 0,00 zł
    brutto 0,00 zł
  • netto 0,00 zł
    brutto 0,00 zł
  • netto 0,00 zł
    brutto 0,00 zł
Kurtki robocze - Basic BHP

Kurtki Robocze

Użyteczne kurtki robocze!

Jako sklep BHP, specjalizujemy się przede wszystkim odzieżą, która sprawdzi się w każdego rodzaju zawodach. Jest ona odporna na wszelkie niedogodności, a jest to przede wszystkim spowodowane, dodatkowymi wzmocnieniami, które są umieszczone w miejscach, szczególnie narażonych na oddziaływanie szkodliwych czynników. Właściwości naszego towaru, sprawdzą się w każdym przypadku, jeśli stosowanie będziemy je używać.

Szczególnie ważnym elementem, w każdym zestawie ubrań roboczych są nasze kurtki robocze. Ich solidny materiał, jest przystosowany do najcięższych możliwych warunków, dzięki czemu praca nawet w niskich temperaturach, okazuje się być nie taka straszna. A wszystko to jest możliwe dzięki polarnej podszewce, którą możesz znaleźć w naszych towarach.  Dodatkowo posiadają one wiele funkcjonalnych kieszeni, dzięki którym możesz najpotrzebniejsze rzeczy mieć zawsze przy sobie. Jest to szczególnie istotne dla miłośników wędrówek po górach, w sytuacji, gdy pewne przedmioty muszą być szczególnie chronione. Jeśli zainteresowaliśmy Cię naszą ofertą, to serdecznie zachęcamy Cię do szybkich lecz wartościowych zakupów na naszej stronie.

22 produkty

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Precyzyjnie wykonana kurtka robocza!

Każdego dnia staramy  się wybierać taki asortyment, który spełni wszelkie oczekiwania naszych klientów. Jak wiemy, na pierwszym miejscu znajdzie się wykonanie i funkcjonalność towaru. Dlatego też, każda nasza odzież jest wzmocniona mocnymi szwami, które są wykonane z solidną dokładnością, dzięki czemu nie musisz się martwić o ich wytrzymałość. Taka cecha z pewnością zadowoli każdego naszego przyszłego klienta, a dodatkowo oferujemy zaskakująco niskie ceny za każdy nasz towar.

Jeśli zastanawiasz się co dodatkowego jesteśmy w stanie Tobie zaoferować, to mamy nadzieję, że przekonają Cię nasz zamek błyskawiczny oraz napy, w które wyposażona jest poszczególna odzież. Dzięki czemu możesz dostosować noszenie naszego asortymentu, w zależności od pogody. W momencie gdy temperatura, nie jest zbyt niska, możesz założyć kurtkę bez zapinania zamku, co sprawi, że ciało dodatkowo będzie mogło oddychać i cieszyć się przyjemnym powiewem wiatru. Kolejną cechą naszej odzieży jest możliwość regulacji tęgości za pomocą gumek ściągających. Dlatego też, możesz być spokojny o zakup na naszej stronie internetowej Basic BHP, ponieważ każdy nasz towar z pewnością Cię zadowoli.

Szeroki wybór w naszych kurtkach roboczych.

Korzystając z naszego internetowego sklepu, masz gwarantowaną paletę różnych barw w poszczególnych produktach. Dzięki czemu, każdy może decydować o swoim produkcie i dopasować go do osobistych upodobań. Dodatkowo, dbamy o to, aby w każdej kategorii była możliwość kilku modeli. Wiemy, że nasi klienci zwracają uwagę na modne w sezonie wzory i chcą się zaopatrzyć w takie, w których będą czuć się komfortowo, a dodatkowo modnie i schludnie.