Filtruj według
Marka
Marka
Cena
Cena

Nowe Produkty

New products

Kurtki Robocze Softshell

Kurtki Robocze Softshell

Kurtki robocze softshell – nowa jakość w branży

W sklepie Basic Safety Store szybko reagujemy na nowości pojawiające się na rynku, weryfikując, czy te są w ogóle warte uwagi. Tak było z coraz popularniejszymi „softshellami”. Szybko jednak przekonaliśmy się, że to jakość, na którą zdecydowanie warto postawić. Kurtki robocze softshell natychmiast zastąpiły modne przed kilkoma laty prochowce i kurtki robocze typu anorak. Trudno zresztą się dziwić. To oddychająca tkanina, która wykazuje się doskonałymi parametrami wiatroodpornymi. Nie bez powodu kurtki tego typu są tak chętnie wybierane przez osoby uprawiające sporty outdoorowe. Jak się to ma do odzieży roboczej?

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że kurtki robocze softshell doskonale sprawdzają się w naszym klimacie. Wszyscy wiemy, jaka pogoda króluje w okresie jesienno-zimowym. Nagłe, zacinające deszcze, przeszywający wiatr i chłód, który mrozi kości – w takich warunkach często przychodzi pracować wielu fachowcom. Warto więc postawić na odpowiednią osłonę. A taką bez wątpienia są kurtki wykonane z tego materiału. Nie mogło więc zabraknąć ich w naszej ofercie! Zwłaszcza że z naszej strony możesz liczyć na propozycje od najlepszych producentów na rynku.

Aktywne filtry

Kurtki robocze softshell to wygoda i doskonała ochrona

Czym wyróżniają się proponowane przez nas modele? Przede wszystkim gwarantują odpowiednią ochronę przed wilgocią przy jednoczesnym komforcie i swobodzie użytkowania. Wszyscy użytkownicy podkreślają, że to właśnie lekkość kurtek jest jednym z ich największych atutów. Trudno się z tym nie zgodzić – tego typu propozycje absolutnie nie krępują ruchów. Wręcz przeciwnie, zdecydowanie podnoszą komfort pracy. Do tego możesz z naszej strony liczyć na kurtki, które wykazują się przepuszczalnością powietrza i wysoką wodoochroną (10000 mm H2O). Wszystko za sprawą tkaniny o trzywarstwowej konstrukcji z membraną TPU, która doskonale chroni przed chłodem oraz wiatrem.

Z kurtkami roboczymi softshell przygotujesz się na trudne warunki

Naszą ofertę komponujemy w oparciu o fachową wiedzę, doświadczenie oraz doskonałą znajomość rynku. Nie inaczej jest i tym razem. Co powiesz na modele typu softshell, które nie tylko zapewniają doskonałą ochronę i wygodę użytkowania, ale także… po prostu komfort pracy? Co mamy na myśli? Producenci, na których postawiliśmy w naszym sklepie, zadbali o szereg detali, takich jak wygodne, wzmocnione kieszenie: boczne oraz na klatce piersiowej.

Ochroń się przed wiatrem dzięki kurtkom roboczym softshell

Doskonale wiemy, że fachowcom często przychodzi pracować w szczególnie trudnych warunkach pogodowych. A przecież przy zacinającym deszczu, zimnie i wietrze nie trudno o przeziębienie, czy po prostu osłabienie. A tego nie chciałby chyba nikt z nas. Właśnie dlatego postawienie na odpowiednią odzież, która realnie chroni nas przed nawet najbardziej wymagającymi czynnikami zewnętrznymi, jest tak ważne. Na szczęście teraz nie musisz się o to martwić – wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w naszym sklepie. Rzuć okiem na naszą ofertę i sam się przekonaj, bo naprawdę warto.