Nowe Produkty

New products

Akcesoria Trudnopalne

Akcesoria Trudnopalne

Akcesoria trudnopalne od sprawdzonych producentów

Czasem nasza praca wymaga od nas wyspecjalizowanych rozwiązań. W sklepie Basic Safety Store doskonale to rozumiemy, dlatego do naszej oferty dodaliśmy akcesoria trudnopalne. To szereg propozycji, które wyróżniają się doskonałą odpornością na odpryski, wysokie temperatury, czy ogień. Pamiętaj, że to kodeks pracy oraz przepisy BHP obligują pracodawcę do zabezpieczenia swoich pracowników zatrudnionych przy  wykonywaniu prac spawalniczych, w odzież roboczą. I nie może to być odzież byle jaka. Na szczęście u nas możesz liczyć na najwyższą klasę. Wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa  dopuszczające je do stosowania podczas spawania oraz w procesach pokrewnych. Przekonaj się sam, sprawdzając naszą ofertę. Możesz być pewien, że się nie zawiedziesz.

Akcesoria trudnopalne to cała gama propozycji. W jakich sytuacjach się sprawdzają? Przede wszystkim  są przeznaczone do ochrony użytkownika przed krótkotrwałym kontaktem z płomieniami, roztopionymi odpryskami metalu i promieniowaniem cieplnym powstającym w procesie spawania. O czym należy pamiętać? Przede wszystkim o odpowiednim materiale wykonania, np. skórze bydlęcej. Na szczęście nie musisz się o to martwić, ponieważ w naszej ofercie zebraliśmy propozycje wyłącznie od znanych i cenionych producentów. Możesz być pewien, że zakupy będą udane w 100%.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Akcesoria trudnopalne to wygoda i ochrona

Dobierając poszczególne produkty do naszej oferty, kierujemy się ich trwałością, funkcjonalnością i wygodą użytkowania. W tym przypadku nie jest inaczej. Wszystkie akcesoria trudnopalne łączą w sobie wszystkie najważniejsze cechy. To zdecydowanie produkty najwyższej jakości, wykonane z solidnych i trwałych materiałów, dzięki czemu służyć mogą przez wiele godzin pracy. Sam przyznaj, że to wartość oddana. A to wszystko przekłada się również na podwyższony komfort noszenia – tego nigdy za wiele, zwłaszcza w przypadku wielogodzinnej pracy na nogach.

Ruszaj do pracy z odpowiednimi akcesoriami trudnopalnymi 

W przypadku akcesoriów trudnopalnych użytkownik musi mieć gwarancję, że jest naprawdę bezpieczny. Zwróć więc uwagę na to, aby każdy produkt posiadał odpowiednie certyfikaty i spełniał normy EN. Na szczęście u nas nie musisz się tym martwić. W ofercie sklepu Basic Safety Store znajdziesz wyłącznie sprawdzone i cenione propozycje od znanych producentów. Możesz więc być pewny, że dokonujesz udanego zakupu, który przełoży się na pewną i przede wszystkim bezpieczną pracę.

Dzięki akcesoriom trudnopalnym jesteś bezpieczniejszy 

W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment propozycji, które sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy. Dzięki nim ochronisz się przed ogniem, czy roztopionymi odpryskami metalu – a w warunkach pracy spawacza naprawdę nietrudno o tego typu zagrożenia. Na szczęście możesz poczuć się pewniej i bezpieczniej, stawiając na odpowiedni asortyment. A taki znajdziesz w ofercie sklepu Basic Safety Store. Nie ryzykuj. Postaw na odpowiednią ochronę i zabezpiecz się w swoim miejscu pracy. Pamiętaj, że zdrowie masz tylko jedno.