Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Maski Spawalnicze

Maski Spawalnicze

Maski spawalnicze, które realnie chronią użytkownika

W ofercie sklepu Basic Safety Store możesz liczyć na najszerszy wybór wysokich jakościowo propozycji na rynku. Przykład? Choćby maski spawalnicze od najlepszych, najbardziej zaufanych producentów. Nie jest tajemnicą, że praca spawacza wiąże się z wieloma zagrożeniami – niedopilnowanie bezpieczeństwa swojego lub swoich pracowników może skończyć się tragiczne. Tym bardziej warto zadbać o odpowiednie środki ochrony indywidualnej. Zwłaszcza że do dyspozycji masz nasz sklep, a w nim produkty z najwyższej półki. Nie musisz się martwić – wszystkie posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III.

Przejdźmy jednak do konkretów. Łuki spawalnicze są intensywnie świecącymi światłami zawierającymi promieniowanie ultrafioletowe i podczerwone – to może powodować nieodwracalne uszkodzenia oczu. Nie ma zmiłuj. Trzeba więc zabezpieczyć się za pomocą maski spawalniczej w celu ochrony przed niebezpieczeństwem promieniowania łuku. Warto podkreślić, że tego typu środki ochrony zabezpieczają nie tylko przed światłem, które powoduje spawanie, ale także przed gorącymi i latającymi fragmentami żużla i gorących metali. Dzięki temu spawacz może wykonywać swoje obowiązki zawodowe bezpiecznie i bez obaw o swoje zdrowie i życie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź maski spawalnicze ze sprawdzonego sklepu

W naszej ofercie znajdziesz propozycje, które doskonale chronią oczy oraz całą twarz przed zbyt gorącą temperaturą. Do tego stanowią barierę przed iskrami lub kawałkami stopionego metalu lub stali, które mogłyby lecieć w kierunku twarzy podczas wykonywanej pracy. Profesjonaliści doskonale wiedzą, że spawacze na co dzień mają do czynienia z niezwykle gorącymi, rozgrzanymi do czerwoności prętami, blaszkami, ale też kawałkami metalu lub stali. Takie warunki wymagają naprawdę dobrej ochrony. A taką znajdziesz w naszym sklepie.

Oferta z wysokiej klasy maskami spawalniczymi

Dobierając poszczególne propozycje do naszej oferty, zadaliśmy przede wszystkim o komfort i odpowiednią ochronę użytkownika. Możesz więc liczyć na propozycje, które zapewniają zarówno ochronę, jak i szerokie pole widzenia podczas wykonywania prac. A to przecież niezwykle ważne dla samego komfortu spawania. Nie czekaj więc dłużej i już teraz rzuć okiem na naszą ofertę – jesteśmy pewni, że znajdziesz w niej niejedną propozycję dla siebie.

Dzięki maskom spawalniczym chronisz swój wzrok

Praca spawacza wykonywana jest z bardzo bliskiej odległości – i nawet laik wie, że naraża to osobę spawającą na niebezpieczeństwo przez zbyt wysoką temperaturę i odpryskujące stopy metal. Tutaj nie wystarczą najprostsze środki ochrony indywidualnej. W naszej ofercie zadbaliśmy o propozycje najwyższej klasy, których jakość potwierdzają odpowiednie certyfikaty. To propozycje spełniające restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Nie może być jednak inaczej – sklep Basic Safety Store od lat współpracuje z najlepszymi producentami na rynku. U nas nie ma mowy o półśrodkach, czy produktach o wątpliwej jakości. Tam, gdzie zaczyna się ochrona pracownika, tam nie ma mowy o bylejakości.