Nowe Produkty

New products

Fartuchy Foliowe Medyczne

Fartuchy foliowe medyczne z zaufanego sklepu

W naszym sklepie tak komponujemy ofertę, aby wszyscy fachowcy, również osoby pracujące w sektorze medycznym, mogły liczyć na odpowiednią pomoc i ochronę. Fartuchy foliowe medyczne są tego doskonałym przykładem. To środki ochrony indywidualnej, z których korzysta nie tylko personel medyczny oraz osoby odwiedzające swoich krewnych w szpitalu, ale i sami pacjenci. Wszystko dlatego, że tego typu strój pozwala zachować wysoki standard higieny i ochronę. Warto jednocześnie podkreślić, że u nas znajdziesz propozycje od zaufanych producentów – do tego wszystkie fartuchy możesz nabyć po przystępnej cenie.

W sklepie Basic Safety Store kupisz fartuchy foliowe medyczne w wielu sztukach i to za jednym razem. Jakie są ich zalety? Warto wspomnieć, że w przeciwieństwie do swoich materiałowych odpowiedników, są one po prostu znacznie tańsze. Pamiętaj jednak, że foliowe i włókninowe fartuchy nie nadają się do prania. Przeznaczone są więc do krótkotrwałego użytkowania, a następnie wymiany. To pozwala zachować maksimum higieny, a co za tym idzie – najwyższego bezpieczeństwa. Nie ryzykuj dłużej i już teraz postaw na odpowiedni strój, ponieważ to podstawa zachowanie środków ostrożności.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Fartuchy foliowe medyczne dla każdego typu sylwetki

Możesz być pewien, że u nas znajdziesz strój odpowiedni do swoich potrzeb. Skąd ta pewność? Po pierwsze: współpracujemy z najlepszymi producentami, dla których najwyższa jakość wykonania jest na wagę złota. Po drugie: dajemy Ci szeroki wybór rozmiarów, w tym propozycje o rozmiarze uniwersalnym. Te modele, dzięki  gumce kończącej rękaw oraz trokom w pasie, dobrze przylegają do każdej sylwetki – zarówno męskiej, jak i damskiej. U nas nie ma mowy o półśrodkach. Przekonaj się sam, sprawdzając naszą ofertę.

Zabezpiecz się w szpitalu z fartuchami foliowymi medycznymi

Tego typu strój sprawdzi się praktycznie we wszystkich placówkach medycznych: szpitalach, przychodniach, czy klinikach. Do tego możesz z naszej strony liczyć na modele, które po prostu wyróżniają się funkcjonalnością. Ich zalety? Tych jest naprawdę dużo. Łatwo i szybko się je zakłada oraz ściąga, względem swoich materiałowych odpowiedników są tańsze, a do tego nie trzeba ich prać, gdyż powinny być utylizowane po jednym użyciu. Nie da się również zapomnieć o ich lekkiej wadze, która zapewnia najwyższy komfort podczas noszenia.

Bardziej komfortowe badania, dzięki fartuchom foliowym medycznym

W branży medycznej tego typu fartuchy foliowe są niezastąpionym narzędziem nie tylko podczas podstawowych badań diagnostycznych, ale także w trakcie zabiegów i operacji. Istotna jest szczelna i jednocześnie wytrzymała konstrukcja, która sprawia, że zarówno pacjent, jak i lekarz są odpowiednio zabezpieczeni. Ale to nie wszystko, jeśli chodzi o ich zastosowanie. Z naszej strony możesz liczyć na niezwykle uniwersalne modele, które sprawdzą się także w pokrewnych zastosowaniach, np. w gabinetach weterynaryjnych. Sprawdź sam, bo naprawdę warto.