Nowe Produkty

New products

Odzież Barierowa Jednorazowa

Odzież barierowa jednorazowa dla większej ochrony

W sklepie Basic Safety Store możesz również liczyć na profesjonalną ochronę – także jeśli chodzi o wyposażenie personelu medycznego. Odzież barierowa jednorazowa, którą u nas znajdziesz, pochodzi od najlepszych producentów na rynku. Tutaj nie ma mowy o bylejakości, czy półśrodkach. Wręcz przeciwnie.  To bardzo ważny element wyposażenia personelu medycznego, ponieważ specjalistyczne ubrania i akcesoria służą zabezpieczaniu lekarzy, pielęgniarek czy ratowników medycznych przed zabrudzeniami oraz czynnikami biologicznymi. Do tego warto podkreślić, że dzięki zachowaniu takich środków ostrożności zapobiega się szerzeniu zakażeń poza miejscem pracy. Pamiętaj również, że dobrej jakości odzież ochronna tego typu musi nie tylko chronić przed zanieczyszczeniami i drobnoustrojami, ale też gwarantować komfort podczas pracy.

W ofercie naszego sklepu możesz liczyć właśnie na takie propozycje. To najwyższa jakość, którą docenisz już od pierwszego użycia. Zwłaszcza że wszystkie propozycje spełniają obowiązkowe normy i wymagania dotyczące jakości i bezpieczeństwa produktów medycznych. Nasza oferta jest naprawdę szeroka i odpowiada na zapytania wszystkich specjalistów. Możesz więc być pewien, że w naszym sklepie dokonasz udanych zakupów. Zwłaszcza jeśli szukasz specjalistycznych propozycji, gwarantujących wysoki poziom zabezpieczenia przed m.in. pyłami, cieczami w postaci mgły oraz czynnikami biologicznymi.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Odzież barierowa jednorazowa o zwiększonej szczelności

Dobierając poszczególne propozycje do naszej oferty, zwróciliśmy uwagę na każdy detal, w tym na szczelność. O czym mowa? Specjalna konstrukcja kombinezonów zapewnia wysoką szczelność ubrania, a jednocześnie pozwala na swobodę ruchów – a przecież to niezwykle ważne, ponieważ wpływa bezpośrednio na komfort prac. Tego rodzaju odzież występuje w wielu rozmiarach, co pozwala na wybór modelu najlepiej dopasowanego do potrzeb. Sprawdź sam!

Z tą odzieżą barierową jednorazową ochronisz się w pracy

Każdy pracownik musi być odpowiednio chroniony w miejscu pracy. Przykład? Choćby modele chroniące wierzchnią warstwę ubrania przed skażeniem groźnymi dla zdrowia czynnikami chemicznymi bądź biologicznymi. To najlepsza możliwa ochrona, która pozwala użytkownikowi dużo pewniej wykonywać swoje zadania. A bez tego w pracy ani rusz! Postaw na sprawdzony sklep, który współpracuje wyłącznie z profesjonalnymi producentami. To się opłaca.

Szeroki asortyment odzieży barierowej jednorazowej

U nas możesz liczyć na najszerszy wybór wysokich jakościowo propozycji na rynku. Sama odzież dostępna jest w szerokiej palecie rozmiarów. Dzięki temu bez trudu znajdziesz model pasujący idealnie do swojej sylwetki (lub sylwetki pracowników). Do tego dochodzą praktyczne detale, jak choćby elastyczne mankiety, które sprawiają, że rękawy nie podwijają się ani nie zsuwają podczas pracy. To rozwiązanie wpływa również bezpośrednio na bezpieczeństwo samego użytkownika. Nie czekaj więc dłużej – już teraz wybierz odzież, która spełnia wszystkie restrykcyjne normy bezpieczeństwa.