Nowe Produkty

New products

Opaski Chłodzące

Opaski Chłodzące

Opaski chłodzące to doskonały wybór na gorące dni

Ile razy zdarzyło Ci się pracować w prawdziwym upale? Cóż, żyjemy w takim klimacie, w którym lato potrafi być naprawdę upalne. A jeśli połączysz prażące słońce z ciężką pracą i odzieżą ochronną… W takich warunkach naprawdę nietrudno o przegrzanie organizmu, a to z kolei może skończyć się tragicznymi problemami ze zdrowiem. Właśnie dlatego do oferty sklepu Basic Safety Store dodaliśmy opaski chłodzące. Te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pomóc użytkownikowi w utrzymaniu odpowiedniej temperatury głowy w gorące dni. Sama konstrukcja jest niezwykle prosta. Tutaj nie ma większej filozofii. Wystarczy, że zamoczysz opaskę i założysz ją na głowę, aby chłodziła Cię nawet do 8 godzin.

W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone opaski chłodzące. Warto podkreślić, że te nie tylko chronią głowę przed przegrzaniem, ale również zabezpieczają kark. Do tego gwarantują zdolność odprowadzania wilgoci, chłodzenia i suszenia, a wszystko to przy niewielkiej wadze. Możesz więc być pewien, że opaska nie będzie Cię w żaden sposób ograniczać, czy negatywnie wpływać na sam komfort pracy. Wręcz przeciwnie – to niezwykle wygodny gadżet, który doceni każdy fachowiec, który musi pracować w trudnych i wymagających warunkach.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź opaski chłodzące, które robią różnicę w upalne dni

Jakie są ich zalety? Poza skuteczną ochroną przed przegrzaniem warto również wspomnieć, że same opaski są wygodne, lekkie i łatwe w użyciu. Taką opaskę możesz śmiało założyć pod kask, czy czapkę. Do tego gwarantują bardzo długi czas chłodzenia, a w przypadku wielogodzinnej pracy „na nogach”, to naprawdę ważne. Nie chcesz ryzykować przegrzaniem, czy udarem słonecznym w pracy? W takim razie odpowiednio się zabezpiecz, stawiając na akcesoria z naszej oferty.

Z opaskami chłodzącymi unikniesz groźnego wypadku 

Tego typu opaski zostały zaprojektowane po to, aby doskonale chronić użytkownika przed wyjątkowo uciążliwym słońcem, czy po prostu przed wysoką temperaturą. Jeśli do tego dołożysz ochronę karku zatrzymującą promienie UV, to zyskujesz naprawdę doskonałą ochronę. Nie ryzykuj więc dłużej i już teraz sprawdź naszą ofertę, bo po prostu warto. Zwłaszcza że w Basic Safety Store znajdziesz wyłącznie propozycje od znanych i cenionych producentów. U nas nie ma mowy o produktach na pół gwizdka. Przekonaj się sam.

Dzięki opaskom chłodzącym możesz uniknąć udaru słonecznego 

Praca na świeżym powietrzu, w trzydziestostopniowym upale, to naprawdę wymagające wyzwanie. Na szczęście możesz się odpowiednio wspomóc, jednocześnie przynosząc ulgę organizmowi. Tutaj doskonale sprawdzają się opaski chłodzące, które skutecznie chłodzą, utrzymując swoją stałą, niższą temperaturę. U nas masz szeroki wybór tego typu propozycji – nie czekaj i sprawdź już teraz, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Zwłaszcza że dzięki tego typu niepozornym gadżetom możesz dosłownie uratować swoje życie. To jest tylko jedno – nie warto tracić go w pracy. Sam przyznaj.