Nowe Produkty

New products

Spodnie Trudnopalne

Spodnie Trudnopalne

Spodnie trudnopalne do zadań specjalnych

Spodnie trudnopalne, które znajdziesz w sklepie Basic Safety Store to propozycje dla fachowców, którzy wykonują swoją pracę w szczególnie trudnych warunkach. Do takich osób można zaliczyć przede wszystkim spawaczy, którzy koniecznie muszą zainwestować w dobrej jakości ubrania spawalnicze, które ochronią ich przed różnego rodzaju zagrożeniami wynikającymi ze specyfiki ich pracy. Z doświadczenia wiemy, że nie ma sensu stawiać na propozycje wątpliwej klasy. Właśnie dlatego w naszej ofercie umieszczamy wyłącznie te produkty, które pochodzą od cenionych i doświadczonych producentów. Dzięki temu możesz być pewien, że zakupy będą udane.

Na co możesz liczyć w naszej ofercie? Przede wszystkim na spodnie trudnopalne o właściwościach antyelektrostatycznych, trudnopalnych a także odblaskowych i odpornych na działania środków chemicznych. W przypadku tego typu spodni mamy do czynienia z propozycjami wykonanymi z bawełny lub mieszanki z dodatkiem antystatycznej nici. Ubranie to ma zazwyczaj grubszą gramaturę i wytrzymałą strukturę. Dzięki temu jest dedykowane do pracy, gdzie występuje ryzyko kontaktu z płomieniem, czy rozpryskami żelaza. Sprawdza się w pracach, gdzie ma się kontakt z ciepłem konwekcyjnym i promieniowaniem cieplnym – można więc powiedzieć, że w naszej ofercie znajdziesz propozycje przeznaczone do zadań specjalnych.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź spodnie trudnopalne od znanych marek

Skąd pewność, że propozycje dostępne w naszej ofercie wyróżniają się skutecznością? To potwierdzają liczne certyfikaty oraz zgodność z normami bezpieczeństwa. U nas nie ma mowy o propozycjach na pół gwizdka. Warto również dodać, że spodnie o właściwościach trudnopalnych mogą być stosowane z innymi środkami ochrony indywidualnej, takimi jak: rękawice i rękawy spawalnicze. W Basic Safety Store skompletujesz pełen strój ochronny.

Ochrona przed ogniem ze spodniami trudnopalnymi

Trzeba wyraźnie zaznaczyć, że tego typu ubrania ochronne mogą być użytkowane do czasu, w którym nie ulegną jakiemukolwiek uszkodzeniu. Dlaczego? Ponieważ te, w których wystąpiły rozdarcia, przepalenia, rozerwania szwów, przetarcia, czy uszkodzenia zapięć zmniejszają poziom ochrony użytkowania przed płomieniem oraz minimalizują izolację elektryczną. Jednak w przypadku propozycji z naszej oferty nie musisz się martwić – zadbaliśmy o odzież najwyższej jakości. To trwałość, którą docenisz od pierwszego użycia.

W pracy warto zaufać sprawdzonym spodniom trudnopalnym

Pamiętaj, że odzież spawalniczą należy prać w niskich temperaturach, najlepiej nieprzekraczających 30 stopni, a ilość prań nie może przekroczyć 50 cykli. Do tego nie wolno jej czyścić chemicznie, wybielać, osuszać mechanicznie, chlorować ani wybielać. Jeśli chcesz, aby tego typu spodnie służyły Ci jak najdłużej, to do ich przechowywania należy wybrać pomieszczenia o umiarkowanej wilgotności, dobrze wentylowane, o temperaturze od 5 do 25 stopni Celsjusza. Trzymaj je również w odpowiedniej odległości od urządzeń grzewczych i punktów świetlnych – wtedy posłużą Ci dużo dłużej, zachowując swoje właściwości ochronne.