Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Czapki Odblaskowe

Czapki Odblaskowe

Czapki odblaskowe – popraw widoczność w miejscu pracy

Nie jest tajemnicą, że kluczem do bezpieczeństwa w miejscu pracy jest odpowiednia widoczność. Warto o tym pomyśleć zawczasu, aby uniknąć przykrych niespodzianek. To szczególnie ważne, jeśli pracujesz w pobliżu pojazdów mechanicznych, maszyn lub ciężkiego sprzętu budowlanego. Zwłaszcza jeśli pracujesz po zmroku (a doskonale wiemy, że w zimowe miesiące w naszym kraju bardzo szybko zapada zmrok). Wtedy elementy odblaskowe są na wagę złota. W Basic Safety Store wzięliśmy to pod uwagę, komponując naszą ofertę. Możesz więc liczyć na wygodne czapki odblaskowe, które pełnią kilka funkcji. Jakich?

Przede wszystkim poprawiają bezpieczeństwo, gwarantując Ci lepszą widoczność. Do tego zapewniają wygodę użytkowania, komfort cieplny oraz… podstawową ochronę. Gdy w powietrzu unosi się pył, czy inne zanieczyszczenia, a nasza głowa jest mokra, to szybko możemy odczuć ogromny dyskomfort. Chyba każdy fachowiec poczuł to na własnej skórze. Warto więc się odpowiednio zabezpieczyć, jednocześnie gwarantując sobie maksymalną wygodę. Jak dla nas to strzał w dziesiątkę, który docenisz już od pierwszego dnia pracy. Nie czekaj więc dłużej i już teraz rzuć okiem na czapki odblaskowe.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Z czapkami odblaskowymi możesz poczuć się pewniej

O jakość naszych propozycji nie musisz się martwić. Po pierwsze: współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku, którzy dbają o to, aby ich produkty wyróżniały się najwyższą klasą wykonania. Po drugie: sami jesteśmy doświadczonymi fachowcami, dlatego potrafimy odróżnić propozycje wysokiej jakości. Jednocześnie uważnie sprawdzamy każdy produkt. Jeśli chodzi o materiał fluorescencyjny oraz taśmy odblaskowe, to stawiamy wyłącznie na takie propozycje, które spełniają normę EN 471. W kwestiach bezpieczeństwa nigdy nie idziemy na kompromisy. Możesz więc liczyć na naszą rzetelność, doświadczenie oraz wiedzę.

Czapki z daszkiem odblaskowe to propozycje na cieplejsze dni

Jeśli chodzi o nakrycia głowy z daszkiem, to są to propozycje bardzo chętnie wybierane przez fachowców szczególnie w te cieplejsze dni. Dlaczego? Ponieważ z jednej strony to doskonała ochrona przed słońcem, zaś z drugiej odpowiednia wentylacja, a więc i higiena. My idziemy o krok dalej, dodając do naszej oferty takie czapki, które łączą w sobie wszystkie najważniejsze cechy odzieży roboczej, z poprawą widoczności na czele! Sprawdź je sam, bo naprawdę warto.

Wybierz odblaskowe czapki z daszkiem od najlepszych

Propozycje z daszkiem dedykowane są dla pracowników budowlanych, monterów i mechaników, jednak trzeba uczciwie przyznać, że to niezwykle uniwersalne nakrycie głowy. Tego typu modele z pewnością znajdą zastosowanie w każdej branży, ponieważ ich podstawowym zadaniem jest zabezpieczenie głowy przed działaniem nie tylko słońca, ale również pyłów, odprysków czy zabrudzeń przez inne czynniki. Dzięki temu zachowasz wygodę, higienę oraz bezpieczeństwo, jednocześnie zwiększając swoją widoczność.