Nowe Produkty

New products

Odzież Jednorazowa BHP

Odzież jednorazowa BHP dla wymagających

Jeśli chodzi o tego typu jednorazowe propozycje, to można je spotkać w szeroko pojmowanym przemyśle spożywczym, ale również w laboratoriach i instytutach badawczych, zakładach o wysokiej czystości, gabinetach medycznych i kosmetycznych. A to wciąż nie wszystko. W sklepie Basic Safety Store doskonale wiemy, jak szerokie zastosowanie ma odzież jednorazowa BHP, dlatego tego typu propozycje również dodaliśmy do naszej oferty. Co je wyróżnia? Przede wszystkim postaraliśmy się znaleźć idealny kompromis pomiędzy jakością wykonania a ceną. Możesz więc liczyć na szeroki wybór produktów od znanych i cenionych producentów, którzy są gwarancją udanego zakupu.

Z czego wykonana jest odzież jednorazowa BHP – cóż, wybór jest na tyle duży, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Warto jednak podkreślić, że wykonana jest z materiałów o wysokich parametrach użytkowych. Oczywiście przeważnie są wykorzystywane folie HDPE różnej grubości i koloru. Równie popularne są polipropyleny, z których wytwarza się fizelinę używaną do szycia odzieży fartuchów laboratoryjnych, czepków i czapek, ochraniaczy na obuwie, kombinezonów, kapturów i innych artykułów BHP. Jedno jest pewne: stawiając na zaufany sklep, możesz być pewien, że zakup będzie udany w 100%.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Odzież jednorazowa BHP sprawdzi się w trudnych warunkach

To wciąż nie wszystko, co przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej ofercie. Możesz również liczyć na różnego rodzaju kombinezony, ale również ochraniacze obuwia, kaptury, fartuchy, czy zarękawki przeznaczone do pracy w środowisku chemicznym oraz laboratoryjnym. W jakich warunkach tego typu odzież sprawdzi się najlepiej? Z pewnością doskonale odnajdzie się jako ochrona i zabezpieczenie przed pyłami i odpryskami ciekłych substancji chemicznych oraz radioaktywnymi cząstkami stałymi. W naszym sklepie możesz liczyć na taką właśnie ochronę – przekonaj się sam, sprawdzając naszą ofertę.

Postaw na wygodną pracę z odzieżą jednorazową BHP

Główną motywacją do otwarcia naszego sklepu był brak asortymentów do pracy na polskim rynku. Wyszliśmy więc z założenia, że jeśli brakuje sklepów z odpowiedniej jakości akcesoriami, czy odzieżą, to sami powinniśmy wejść na rynek, aby dostarczyć polskim fachowcom to, co najlepsze. Chodzi tu przecież zarówno o komfort pracy, jak i bezpieczeństwo, które zawsze powinno być priorytetem.

Dzięki wygodnej odzieży jednorazowej BHP praca jest łatwiejsza

W ofercie naszego sklepu nie brakuje propozycji wysokiej jakości. Wychodzimy z założenia, że wszędzie tam, gdzie bezwzględnie wymagana jest odzież jednorazowego użytku, jej stosowanie jest gwarantem wysokiego poziomu higieny i czystości. Dołożyliśmy więc wszelkich starań, aby zapewnić Ci szeroki wybór propozycji naprawdę dobrej jakości. Tutaj nie ma mowy o „fuszerce”, czy półśrodkach. Przekonaj się sam, zapoznając się z naszą ofertą lub kontaktując się z naszymi doradcami, którzy służą pomocą w kwestii wyboru oraz użytkowania jednorazowej odzieży ochronnej.