Nowe Produkty

New products

Zarękawki Foliowe

Zarękawki Foliowe

Zarękawki foliowe. Postaw na trwałe i wygodne propozycje

Odpowiednio zabezpieczony pracownik dużo pewniej i bezpieczniej wykonuje swoją pracę – nie jest to żadną tajemnicą. Właśnie dlatego tak ważny jest dobór kompleksowego wyposażenia. A na takie możesz liczyć w ofercie naszego sklepu. Zarękawki foliowe są tego doskonałym przykładem. Tego typu akcesoria ochronne są używane przy wykonywaniu najróżniejszych prac, aby podnieść poziom bezpieczeństwa pracowników w miejscach, w których istnieje ryzyko uszkodzenia, skaleczenia, oparzenia, zmoczenia, czy zabrudzenia przedramienia. Warto podkreślić, że najczęściej użytkowane są jako przedłużenie rękawic ochronnych. Dzięki temu doskonale chronią, dodając pracownikowi pewności.

Zarękawki foliowe, które u nas znajdziesz, to cała gama różnorodnych propozycji. Modele foliowe najczęściej są użytkowane w branży spożywczej. Dlaczego? Ponieważ zapewniają maksymalną higienę, a jednocześnie w żaden sposób nie krępują ruchów. Zwłaszcza że sam materiał jest cienki, ale przy tym wystarczająco trwały, aby zabezpieczyć dłonie, czy ubranie użytkownika. Szukasz najwyższej jakości w najlepszej cenie? W takim razie doskonale trafiłeś – w sklepie Basic Safety Store znajdziesz propozycje od znanych i cenionych na rynku producentów. Przekonaj się sam, bo naprawdę warto!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Zarękawki foliowe to lekkość i wygoda

Dobierając poszczególne propozycje do naszej oferty, zwracamy uwagę na każdy detal. Chodzi przecież o to, aby maksymalnie ułatwić użytkownikowi wykonywanie jego obowiązków zawodowych. Przykład? Choćby obustronnie wykończenie elastyczną gumką w tunelu, co zapobiega zsuwaniu się zarękawka. To zdecydowanie podnosi komfort pracy – nie ma bowiem możliwości, aby zarękawek zsunął się sam, powodując dyskomfort, czy jakieś niebezpieczeństwo w trakcie pracy. Nie może być jednak inaczej, biorąc pod uwagę producentów, z którymi współpracujemy. To najwyższa jakość na rynku.

Z zarękawkami foliowymi jesteś bezpieczniejszy

Tego typu akcesoria ochronne mogą być również wykorzystywane przez personel medyczny. W jakich sytuacjach? Choćby przy długich i mokrych zabiegach. W takich warunkach zachowanie odpowiedniej higieny (a wraz z nią bezpieczeństwa) jest absolutnym priorytetem. Do tego warto podkreślić, że poszczególne zarękawki wykończone zostały stabilnymi i wygodnymi mankietami niepylącymi. Wysoką szczelność i odporność na przeciekanie zapewnia włóknina foliowana.

Dzięki zarękawkom foliowym zachowujesz maksymalną higienę

W sklepie Basic Safety Store tak komponujemy naszą ofertę, aby odpowiadać na potrzeby wszystkich fachowców. W przypadku tego typu akcesoriów ochronnych, z uwagi na wysoką gramaturę, cechują się bardzo dobrą trwałością. Do tego oferujemy modele dopuszczone do kontaktu z żywnością. Zarękawki PE zapewniają najwyższą ochronę przedramienia w przemyśle spożywczym i gastronomicznym – nie szukaj więc dalej. Postaw na sprawdzony sklep współpracujący z najlepszymi producentami na rynku. Przekonaj się sam, bo naprawdę warto!