Nowe Produkty

New products

Rękawy Chłodzące

Rękawy Chłodzące

Rękawy chłodzące do pracy w trudnych warunkach

Regularnie pracujesz przy podwyższonych temperaturach? A może wykonujesz swoje obowiązki na świeżym powietrzu, z żarem lejącym się z nieba? Takie warunki są nie tylko nieprzyjemne, ale również niebezpieczne dla zdrowia i życia. Na szczęście dziś możesz liczyć na akcesoria, które pomagają w takich sytuacjach. O czym mowa? Sprawdź rękawy chłodzące dostępne w ofercie sklepu Basic Safety Store. To uniwersalne akcesoria chłodzące ręce w czasie pracy w bardzo gorących warunkach. Zapobiegają oparzeniom słonecznym oraz stresowi termicznemu. Wystarczy zamoczyć je w wodzie, aby uaktywnić funkcję chłodzenia na wiele godzin pracy. Do tego wyróżnia je zdolność odprowadzania wilgoci chłodzenia i suszenia.

Na co możesz liczyć w naszej ofercie? Musisz wiedzieć, że w Basic Safety Store przygotowaliśmy całą linię produktów, które oferują szereg rozwiązań zapobiegającym stresowi termicznemu. Do tego chronią przed promieniami UV i skutkami ich oddziaływania, np. poparzeniami. Gdzie się sprawdzą? Przede wszystkim to propozycje przeznaczone dla fachowców pracujących w budownictwie, rolnictwie, górnictwie, czy petrochemii, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaopatrzyli się w nie wszyscy użytkownicy, którzy cierpią z powodu pracy w upale, na słońcu, czy w pomieszczeniach o podwyższonej temperaturze.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wypróbuj rękawy chłodzące, które robią różnicę

Wszystkie propozycje dostępne w naszej ofercie zostały wykonane z trwałych, a jednocześnie wysokich jakościowo tkanin. Dzięki temu, po aktywacji w wodzie, rękawy zapewniają chłodzenie przez długi czas nawet w najgorętsze dni. Sam przyznaj, ile razy musiałeś męczyć się w upale bez chwili ulgi. Nawet wylanie na głowę wiadra zimnej wody nie pomaga na długo, ponieważ woda błyskawicznie wyparowuje. Natomiast rękawy o właściwościach ochronnych magazynują ją niczym gąbka, przynosząc ulgę na naprawdę długo.

Zapewnij sobie ulgę w pracy z rękawami chłodzącymi

W ofercie sklepu Basic Safety Store każdy fachowiec znajdzie odpowiednie propozycje dla siebie. Wszystko dlatego, że w naszym sklepie współpracujemy wyłącznie z cenionymi i doświadczonymi producentami. To Twoja gwarancja udanych zakupów. Do tego wszystkie propozycje posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich jakość. U nas nie ma mowy o półśrodkach, czy produktach na pół gwizdka. Przekonaj się sam, bo naprawdę warto!

Wygodniejsza i bezpieczniejsza praca dzięki rękawom chłodzącym

Potrzebujesz pomocy przy wyborze najlepszego produktu? W takim razie skontaktuj się z nami. Możesz być pewien, że nasz zespół specjalistów odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Musisz wiedzieć, że każdego Klienta traktujemy indywidualnie, a jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy korzystne dla obu stron. Po prostu rzuć okiem na nasz asortyment i sam się przekonaj. Zwłaszcza że oferujemy najlepszy stosunek jakości do ceny na rynku. To jakość, na którą po prostu warto postawić, bo to się opłaca.