Nowe Produkty

New products

Odzież Jednorazowa Medyczna

Odzież jednorazowa medyczna. Zwiększ swoje bezpieczeństwo

Odzież jednorazowa medyczna, którą u nas znajdziesz, to sprawdzone propozycje od cenionych producentów. Nie musisz się martwić – w skład naszego asortymentu wchodzą różnego rodzaju jednorazowe fartuchy, rękawice, czepki czy też worki ochronne na stopy. Łączy je trwałość oraz wysoka jakość wykonania, czyli cechy, które zapewniają maksymalny poziom higieny i bezpieczeństwa w placówkach służby zdrowia. W tej kwestii nie warto ryzykować. Właśnie dlatego postanowiliśmy tak skomponować naszą ofertę, aby odpowiedzieć na potrzeby wszystkich specjalistów, pracowników służby medycznej oraz pacjentów. Możesz więc liczyć na różne rodzaje, rozmiary i kolory są dopasowane do potrzeb branży medycznej.

Praca w placówkach medycznych wymaga przestrzegania ścisłych procedur. Również, jeśli chodzi o wymagany strój. Możesz jednak być pewien, że oferowana przez nas odzież medyczna jednorazowego użytku jest zgodna z normami obowiązującymi w szpitalach, ośrodkach zdrowia i innych placówkach tego typu – potwierdzają to certyfikaty oraz zgodność z obowiązującymi normami. Do tego możesz liczyć z naszej strony na fachową pomoc przy wyborze oraz szybką dostawę. Do tego szeroki wybór produktów z pewnością sprawi, że wyposażysz siebie lub swoich pracowników w cały niezbędny strój roboczy. Przekonaj się sam, zwłaszcza że zakupy w sklepie Basic Safety Store są niezwykle proste.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Odzież zabiegowa jednorazowa to sprawdzony wybór

W naszej ofercie dostępna jest również odzież zabiegowa jednorazowa. Pamiętaj, że wszelkie zabiegi medyczne muszą być przeprowadzane według ścisłych wytycznych – to podstawa zachowania odpowiedniego bezpieczeństwa oraz higieny. Oprócz reguł postępowania bardzo ważne jest również to, co personel medyczny ma na sobie podczas zabiegu. To właśnie strój w największym stopniu wpływa na zachowanie sterylności, zwiększając bezpieczeństwo zarówno pacjenta, jak i specjalisty. Tutaj nie ma mowy o półśrodkach, czy stroju wątpliwej klasy.

Odzież medyczna jednorazowego użytku dostępna w sklepie

Nie jest tajemnicą, że odzież medyczna jednorazowego użytku musi przede wszystkim zapewniać odpowiednią ochronę ze względu na ciągły kontakt z pacjentami i osobami z zewnątrz. Przecież w placówkach medycznych należy przede wszystkim zabezpieczyć się przed zabrudzeniami różnego rodzaju. Właśnie dlatego podczas wielu zabiegów niezbędne jest użycie odzieży jednorazowej, która mimo przeznaczenia również musi charakteryzować się wysoką jakością oraz trwałością. I na takie propozycje możesz liczyć w naszym sklepie.

Odzież jednorazowa operacyjna – trwała i wygodna

Tego typu odzież, również odzież jednorazowa chirurgiczna, poza swoją trwałością musi być również wygodna. Absolutnie niedopuszczalne jest krępowanie ruchów, czy ograniczanie ich w jakimkolwiek stopniu. W naszym sklepie dostępna jest odzież idealnie dostosowana do pracy personelu medycznego. Możesz więc być pewien, że wybierając poszczególne propozycje, stawiasz na najwyższą jakość, wygodę i komfort użytkowania. Przekonaj się sam, bo naprawdę warto.