Nowe Produkty

New products

Latarki

Latarki

Latarki do zadań specjalny – sprawdź je

Każdy doświadczony fachowiec doskonale wie, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie do pracy. Mowa tu nie tylko o wiedzy, czy umiejętnościach, ale również wyposażeniu. Nie ma większego braku profesjonalizmu niż brak niezbędnego sprzętu, czy akcesoriów. Do jednego z najbardziej podstawowych gadżetów należą bez wątpienia latarki. Chyba wszyscy posiadamy  w swoich domach przynajmniej jeden model (choćby w razie braku prądu lub konieczności zajrzenia do słabo oświetlonych miejsc). Jednak zwykle są to modele niskiej klasy. Postanowiliśmy to zmienić – właśnie dlatego w sklepie Basic Safety Store możesz liczyć na profesjonalne gadżety, które zdecydowanie ułatwiają pracę.

Co je wyróżnia? Proponowane przez nas latarki cechuje wysoka moc, wytrzymałość oraz najlepsze technologie wykorzystane w jednym urządzeniu. To nie są modele, które zawodzą przy pierwszej okazji. Wręcz przeciwnie. Posiadamy w pełni profesjonalne propozycje, również modele wojskowe, które sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach. Nie ważne, czy szukasz odpowiedniej latarki do pracy, do swojego warsztatu, czy na wycieczkę – u nas z pewnością znajdziesz najlepszy model dla siebie. Nie bez powodu z naszej oferty korzystają najlepsi fachowcy z całego kraju. U nas po prostu możesz liczyć na najwyższą jakość.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź latarki, które nie zawodzą

Modele dostępne w Basic Safety Store to poręczne źródło światła, które możesz mieć przy sobie w trakcie pracy. Dzięki poręcznym rozmiarom bez trudu przypniesz je do paska, schowasz w kieszeni lub po prostu zabezpieczysz w swojej skrzynce z narzędziami. Prędzej czy później każdy fachowiec znajduje się w sytuacji, w której bez źródła odpowiedniego światła poczuje się jak bez ręki. Zabezpiecz się na wypadek takich sytuacji i zachowaj pełen profesjonalizm. Uwierz nam, że to zdecydowanie jest tego warte.

Z naszymi latarkami praca jest prostsza i wygodniejsza

W ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy szeroki wybór zróżnicowanych modeli. Możesz więc liczyć zarówno na latarki przydatne w domowym warsztacie, jak i propozycje dla najbardziej wymagających, wyposażone w zaawansowaną elektronikę sterującą poborem prądu z baterii. Na co zwracamy szczególną uwagę? Przede wszystkim na korzystny stosunek wymiarów do mocy światła oraz równie korzystną relację między jakością a ceną. Mówiąc wprost: zakupy w Basic Safety Store po prostu się opłacają.

Zaufaj latarkom od najlepszych producentów na rynku

Jako fachowcy o wieloletnim doświadczeniu doskonale odnajdujemy się na rynku. Warto podkreślić, że nasz sklep posiada w swojej ofercie praktycznie wszystkie znane na rynku marki z branży BHP i ppoż. Wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III. W tym przypadku nie jest inaczej – możesz liczyć na modele od najlepszych marek. To propozycje, nad którymi czuwali doświadczeni projektanci. Nie ma więc sensu ryzykować – postaw na zakupy w zaufanym sklepie, który nie tylko oferuje najlepszy sprzęt, ale również najlepsze ceny i fachowe doradztwo. Sam się przekonaj.