Nowe Produkty

New products

Latarki Akumulatorowe

Latarki akumulatorowe – sprawdź profesjonalne modele

O tym, jakie przeznaczenie mają latarki same w sobie wiedzą wszyscy – co jednak w sytuacji, gdy potrzeba naprawdę wymagającego urządzenia? W sklepie Basic Safety Store współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku. Możesz więc liczyć na najlepsze urządzenia, które sprawdzą się w naprawdę wymagających warunkach. Latarki akumulatorowe mają tę główną zaletę, że są zawsze gotowe do działania. W przeciwieństwie do modeli zasilanych bateriami nie ma możliwości, aby się rozładowały. To wyklucza szukanie nowego źródła zasilania, co z reguły bywa dość kłopotliwe. Zabezpiecz się więc przed przykrą niespodzianką, wybierając model sprawny w każdej sytuacji.

Latarki akumulatorowe, które zasilane są akumulatorowo (przy użyciu ogniw litowo-jonowych) są obecnie bardzo popularne. Jednym z największych argumentów, które za nimi przemawiają, jest możliwość zastosowania niezwykle wydajnych diod LED. W jakich sytuacjach sprawdzą się najlepiej? Choćby w przypadku pracy w warsztacie. Jeśli lubisz majsterkować lub też posiadasz samochód i często wykonujesz w nim np. proste prace modyfikacyjne lub naprawcze, to taka latarka będzie dobrym rozwiązaniem, które z pewnością nie zawiedzie Cię w najmniej oczekiwanym momencie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Latarki akumulatorowe to doskonały wybór

W latarkach akumulatorowych, które u nas znajdziesz, zastosowano ogniwa o bardzo dużej wytrzymałości. Możesz więc liczyć na naprawdę wydajne modele, które mają efektywne źródło światła i bardzo duży zasięg świecenia. Sprawdzą się więc w naprawdę wymagających sytuacjach i przy niesprzyjających warunkach. Warto podkreślić, że akumulatory litowo-jonowe mają dużą tolerancję temperatur. Przykład? Mogą pracować w temperaturze od -20°C do +40°C. Jest to więc zdecydowanie najlepszy wybór dla osób, które chcą wybrać rozwiązanie najbardziej nowoczesne i najbardziej efektywne.

Latarki na akumulator – mamy szeroki wybór modeli

W naszym sklepie możesz liczyć na naprawdę szeroki wybór modeli. Znajdziesz więc model idealny do specyfiki wykonywanej przez Ciebie pracy lub po prostu dobierzesz najlepszą propozycję ze względu na swoje osobiste preferencje. Z naszej strony gwarantujemy Ci najwyższą jakość. To nie tylko wysoka wydajność, ale także trwałość. Wszystkie modele posiadają bowiem wytrzymałe obudowy, które są odporne na czynniki mechaniczne, takie jak chociażby upadek z wysokości (dobre latarki wytrzymują upadek nawet z kilku metrów!).

Z latarkami akumulatorowymi dasz radę w każdych warunkach

Latarki na akumulator, które znajdziesz w naszej ofercie, nie zawodzą w najmniej odpowiednich momentach. Wyróżnia je najwyższa jakość – tutaj naprawdę zadbano o każdy detal. Przykładem może być choćby różnorodny poziom jasności. Należy tutaj zwrócić uwagę, że ważna kwestia to nie tylko możliwość wybrania mocy i strumienia w wielu trybach, ale przede wszystkim niezmienna intensywność oświetlenia w ustawionym trybie. Aby tak się stało, niezbędna jest odpowiednia elektronika stabilizująca moc i natężenie prądu. I na takie właśnie modele możesz liczyć w ofercie sklepu Basic Safety Store.