Nowe Produkty

New products

Odzież Jednorazowa dla Pacjenta

Odzież jednorazowa dla pacjenta. Postaw na jakość

W Basic Safety Store robimy wszystko, aby zapewnić wszystkim naszym Klientom najszerszy wybór wysoko jakościowych propozycji na rynku. Nie jest przypadkiem, że współpracujemy przy tym ze wszystkimi znanymi na rynku markami z branży BHP i ppoż. Nie jest również tajemnicą, że wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III. Dla nas kwestia bezpieczeństwa jest absolutnie priorytetowa – nie ma mowy, abyś znalazł w naszej ofercie propozycje, które nie spełniają restrykcyjnych wymogów bezpieczeństwa. Tak jest i w tym przypadku. Odzież jednorazowa dla pacjenta to szereg propozycji, które z pewnością spełnią Twoje wymagania.

Odzież jednorazowa dla pacjenta powinna wyróżniać się jakością wykonania. Tak, w tym przypadku „jednorazowa” nie może oznaczać „byle jaka”. W naszej ofercie znajdziesz propozycje wykonane na bazie wysokogatunkowych materiałów. To właśnie dzięki temu zapewnia właściwą cyrkulację powietrza. A to niezwykle ważne dla zachowania komfortu poruszania się oraz właściwej higieny. Musimy również dodać, że proponowana przez nas odzież medyczna charakteryzuje się także wysokim poziomem bezpieczeństwa. Zapewniają to odpowiednio dopasowane do specyfiki zawodu kroje, które gwarantują swobodę ruchów. Do tego, w razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości, możesz się z nami skontaktować. Z pewnością pomożemy przy wyborze.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Komfortowa odzież jednorazowa dla pacjenta

Nie da się ukryć, że tego typu odzież stosowana jest w najróżniejszych warunkach i środowiskach pracy. Właśnie dlatego, z uwagi na zastosowanie odzieży medycznej w różnych działach, proponujemy Ci szeroki wachlarz produktów do wyboru. Prezentujemy wygodne spodnie medyczne, jak i fartuchy medyczne w ciekawych fasonach – wszystkie wyróżniają się najwyższą jakością i trwałością wykonania. U nas nie ma mowy o półśrodkach, czy propozycjach wątpliwej klasy. Przekonaj się sam, rzucając okiem na naszą ofertę.

Sprawdź ofertę z odzieżą jednorazową dla pacjentów

Jakie jest głównie zadanie tego typu odzieży? Cóż, jej poszczególne elementy doskonale chronią skórę personelu medycznego przed kontaktem ze szkodliwymi czynnikami otoczenia – tak przynajmniej powinno być w teorii. Jednak aby tak się stało, ważne jest postawienie na odpowiednią odzież, która pochodzi od sprawdzonych producentów posiadających niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Do tego, wykorzystując fartuch laboratoryjny i medyczny, bądź odpowiednie bluzy czy spodnie, nie musisz się martwić o zabrudzenie własnej odzieży.

Dzięki odzieży jednorazowej dla pacjentów poczujesz się pewniej

Odpowiednia odzież jednorazowa nie dotyczy tylko specjalistów, w tym lekarzy, czy pracowników laboratoriów, ale również pacjentów. Chodzi tu przecież o zachowanie bezpieczeństwa, ale również komfortu poruszania się. Właśnie dlatego w naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór propozycji w najróżniejszych rozmiarach. To Twoja gwarancja, że znajdziesz odpowiedni rozmiar dla siebie. Warto na koniec podkreślić, że oferowana przez nas odzież jednorazowa dla pacjentów jest zgodna z normami obowiązującymi w szpitalach, ośrodkach zdrowia i innych placówkach tego typu. Sprawdź sam!